gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

beyazlamak isteyenler baksın

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

beyazlamak için ne yapmalıyım beyazlamak için ne yapmalı yapılmalı yapmalıyız yapılır Atalarımız güzelliğin yarısı beyazlıktır demişler.Beyaz teni seviyorsanız bunun için çok çaba sarfetmenize gerek yok.Domates ve unu kaptığınız gibi ver elini beyazlık deyin:)

Domatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendırda suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirin ve yeteri kadar unla macun haline getirin. Maskeyi göz çevresinden ve dudaklardan uzak tutarak yüzünüze uygulayın. 5 dk sonra ılık su ile durulayarak çıkarın. Bu işlemi haftada üç kez uygulayın. Bu maske cildinizi nemlendirir, rengini açar, gözenekleri temizler, çil ve yara izlerini hafifletir.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    esmer olup beyaz olmak isteyenlere şiddetle duyrulur:D

3. büşra641

büşra641 Forum Okuru

kesin çözüm olur mu peki...?

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kesin işe yararmı yüzde yüz işe yararmı

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben denedim kesin yarıyo ama haftada üç kez uygulamak şartıyla

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya deniyim mii işe yarıycak mı kesin??

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Domates suyu gunes lekelerini de aciyor.

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ayrica peelinginizin icine limon suyu sikarak kullanin.

9. Kayıtsız Üyetolga

Kayıtsız Üyetolga Forum Okuru

1adet soganı suyunu sıkıp karıstıracaksın 1 adet cay kasıgı ila sekerr le karıstırıpp yüzünüzee temass edebilirsiniz

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnde deneyecem bakalım olacak mı inşallah olur

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar ben yaz tatilinde beyazlamıştım sürekli kapalı ortamdaydım çünkü baya bi beyazladım sonra tekrar esmerleyince bunu denedim ilk denemede bile faydası müthiş görülüyor yalnız ben beş dk dan fazla beklettim on dk gibi ama aşırıya kaçmayın tavsiye ederim..

12. kayıtsız üyee

kayıtsız üyee Forum Okuru

ya ben deneyecem ama ters etki yapar diye çoook korkuyorum....

13. celamnt

celamnt Forum Okuru

oluyo mutlaka deneyiniz arkadaşlar

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar ters tepki yaparmı peki onuda söyleyin bari kullanalar bilir nolurrrr

15. sannane

sannane Forum Okuru

beyazlamak isteyenler baksın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avatar isteyenler bi baksın farklı bunlar

avatar isteyenler bi baksın farklı bunlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kızlar Gelin Buketi isteyenler baksın

Kızlar Gelin Buketi isteyenler baksın

Gelin Buketi Gelin Buketi Gelinliklerin tamamlayıcısı el buketlerinde trendler değişiyor. Klasik beyaz el çiçekleri rengarenk buketlerle yarışıyor.Kırmızı, mavi, yeşil rengarenk çiçeklerle düğünler de renk buluyor. Gelinlikle aynı tonlarda seçilen...
  3. Öss'yi Kazanmak İsteyenler Baksın....

Öss'yi Kazanmak İsteyenler Baksın....

rüyada öss sınavını kazanmak rüyada sınav kazanmak sınavı için dua üniversite üniversiteyi için dua Biliyorsunuz ki bir ÖSS'yide atlattık ama bu illet bitmez :S:S:S Seneye girecek arkadaşlar da var. Şimdi bir dahaki seneye össye girecekler arkadaşlar için bu yazıyı koyuyorum bak kesin uygulayınn :D:D:D Umarım işinize yarayacaktır :hhh::hhh: 1.Parayla davulcu tutun, gece rakiplerinizin...
  4. Şeker gibi yastık isteyenler bir baksın!!!

Şeker gibi yastık isteyenler bir baksın!!!

Yastık denilince aklıma ilk gelen uyku oluyor.Şöyle yumuşacık kuş tüyündne yapılmış beyaz ve mis gibi kokan bir yastık...Kafamı üzerine koyduğumda içine gömülen kafamı içine gömdüğüm gibi uykuya daldığım ve güzel rüyalar gördüğüm bir yastık:DVar mı öyle bir yastık??Yokk biliyorum yokk:D Aman neyse ben şu yastıkları görünce o kuş tüyü yastığı bulsam da istemem.Şunlara bakarmısınız.Ne kadar da...
  5. beyazlamak isteyenler bakabilir

beyazlamak isteyenler bakabilir

Öncelikle bir çay tabağına süt damlatıyoruz ve bir amuk peçete vs. yardımıyla yüzümüze iyice sürüyoruz ve yıkıyoruz.Yüzünüzdeki tüm kirler siyahlıklar çıkıyor bende denedim ve olumlu sonuç aldım.

Sayfayı Paylaş