gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beyazshow Yepyeni Sürprizlerle Ekranlara Dönmeye Hazırlanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Beyazshow ekranlara dönüyor ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranların en sevilen show programlarından biri olan Beyazshow yakında yepyeni sürprizlerle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İlk programında Orhan Gencebay 'ı misafir edecek olan Beyazıt Öztürk, sürprizlerle ekranlara dönüyor. Sevilen programla ilgili detaylar şöyle...

Beyazıt Öztürk Yeni sezon programı için yenilikler hazırladı.Beyaz, cuma günkü yeni sezonun ilk programında Orhan Gencebay'ı ağırlayacak.Cuma akşamları yıllardır ekranda kalma başarısı sergileyen Beyazıt Öztürk'ün yine başarılı bir sezon geçireceğini söylemek yanlış olmaz sanırım...

Beyazshow Yepyeni Sürprizlerle Ekranlara Dönmeye Hazırlanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  3. ''Gülbeyaz'' Dizisi Yepyeni Bir Kadroyla Ekranlara Geri Dönüyor!

''Gülbeyaz'' Dizisi Yepyeni Bir Kadroyla Ekranlara Geri Dönüyor!

gülbeyaz, yeni dizi, eri dönüyor, yeni kadrosu, oyuncuları, kimler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Geçtiğimiz yıllarda merhum müzisyen Kazım Koyuncu'nun hazırladığı müzikler ve Şevval Sam'la Nejat İşler'in oyunculuğuyla ekranlara gelen ''Gülbeyaz'' dizisi geri dönüyor melekler :) Yeni dönemde tekrar çekilmesi planlanan dizi için bu kez survivor birincilerinden Merve Oflaz ve...
  4. Burcu Kara Yepyeni Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor!

Burcu Kara Yepyeni Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor!

burcu kara yeni proje burcu kara haberleri burcu kara Sevgili melekler, güzel oyuncu Burcu Kara yeni sezonda sürpriz bir projeyle ekranlara geleceğini söyledi. Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla alışveriş yaparken görüntülenen güzel oyuncu sonunda sessizliğini bozdu. Yakında gerçekleşecek çalışması hakkında Kara, 'Bayram döneminde ailemin yanında olacağım. Daha sonra yeni sezon da yer alacak bomba...
  5. Seyfi Dursunoğlu Yepyeni Bir Programla Ekranlara Dönüyor

Seyfi Dursunoğlu Yepyeni Bir Programla Ekranlara Dönüyor

seyfi dursunoğlu, seyfi dursunoğlu yeni program, seyfi dursunoğlu programı Sevgili melekler, şov dünyasında Huysuz Virjin ismiyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, yepyeni bir programla Kanal D ekranlarında yer alacak. En son "Benzemez Kimse Sana" programında jüri üyesi olarak ekranlara gelen Dursunoğlu twitter hesabından programla ilgili bilgiler paylaştı. Dursunoğlu programını soran...

Sayfayı Paylaş