gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Beyin ne is yapar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Temizlikçi bir kadın dışardan ilkokul diploması almak için sınava girer. Tabiat bilgisi soruları ve cevapları şöyle:
    Soru : Mide ne iş yapar?
    Cevap : Sindirim yapar, yediklerimizi öğütür

Soru : Akciğer ne iş yapar?
    Cevap : Solunum yapar. Bizi yaşatır.

Soru : Kalp ne iş yapar?
    Cevap : Dolaşım yapar.

Soru : Beyin ne iş yapar?
    Cevap : Bizim apartmanda kapıcılık yapar...

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beyin ne is yapar
    kadın haklı :D:D

Beyin ne is yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyler neye tahammül etmez

beyler neye tahammül etmez

Dedikodu: Erkekler sürekli başka kadınların görünümleri ve yaptıkları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı aptalca bulurlar. Servet düşkünlüğü: Hiç bir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz. Hatta 'ne iş yapıyorsun?' sorusunu bile 'ne kadar paran var' diye algıladıkları da...
  2. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  3. Yüksek ateş beyinde hasar yapar mı?

Yüksek ateş beyinde hasar yapar mı?

dilde morarma ishal ateş yaparmı sürekli yüksek ateş bebeklerde dil morarması büyüklerde Çocuklarda ve özellikle küçük çocuklarda yüksek ateş aileleri en fazla kaygılandıran durumlardan biri. Aileler özellikle yüksek ateş nedeniyle çocuğun havale geçirmesinden ve beyninde hasar meydana gelmesinden korkuyorlar. Yüksek ateş gerçekten de beyinde hasara neden olur mu? Ateş nedir ve neden...
  4. beyin tümörü belirtileri nelerdir ?

beyin tümörü belirtileri nelerdir ?

Çok fazla başım ağrıyor ve bişr türlü geçmiyor. Arada bir de başım dönüyor gözlerim kararır gibi oluyor.Kızlar doktora gitmeye bile korkuyorum, acaba beynimde tümör falan olmasın ? Beyin tümörü belirtileri nelerdir yazarmısınız...
  5. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...

Sayfayı Paylaş