gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beyin zarı yırtılması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iş kazası sonucu yüksekten düşerek beyin zarımı yırttım 5 ay geçti. hastahanede omirilikten drenaj tedavisi görerek çıktım fakat beyin sıvısı akıntım zaman zaman akıyor ve bu akşam büyük abdestimi yaparken 5-6 damla akıntım oldu. Bu akıntı son bulur mu? nelere dikkt etmeliyim? Engelli gibi yaşıyorum eğilmiyorum , ağır kaldırmıyorum, fakat 15 gün sonra işe başlayacağım ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

beyin zarı yırtılması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara

Zara

Zara, 15 Ocak 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşlarda müziğe olan tutkusu dikkat çekti ve ailesi ile yakın çevresinin desteğiyle bir amatör kaset yaparak müziğe ilk adımını attı..O yıllarda Milliyet Gazetesi Halk Müziği Yarışması açmıştı. Zara, 1991 ve 1993 yıllarında yapılan bu yarışmalara katılarak Türkiye birincilikleri kazanma başarısı gösterdi.Daha sonra İTÜ Türk Musikisi Devlet...
  2. doğumuma yakın bebek zarının erken yırtılması sakıncalımıdır

doğumuma yakın bebek zarının erken yırtılması sakıncalımıdır

rahim yırtılması tedavisi hamilelikte karın yırtılması Bebeğin normal fonksiyonları, büyüme ve gelişimi ve rahat hareket etmesini sağlamak için amniyon sıvısı gereklidir. Bu sıvı, amniyon ve koryon adı verilen zarlarla çevrilidir ve gebelikte oldukça önemli işlevleri olan dinamik bir sıvıdır. Amniyon sıvısı;...
  3. Kas yırtılması

Kas yırtılması

kas yırtılması et yırtılması adale adale tedavisi kas ameliyatı izle Kas yırtılması nedir?Kas yırtılması sebebleri ve tedavi yolları ile ilgili bilgileri sizler için aktarıyorum Kaslar, iskelet sistemimizi saran ve bununla birlikte vücudumuzun hareketini sağlayan yapılardır. Kaslar, lif adı verilen küçük telciklerin birleşmesinden meydana gelmiştir. KAS YIRTILMASI NEDİR? KAS YIRTILMASI NASIL...
  4. Beyin zarı

Beyin zarı

beyin zarı yırtılması beyin zarı, iltihabı, iltihabı belirtileri, nedir, ne denir, ne ad verilir, yırtılması, iltihaplanması, tümörü Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda beyin zarı ve beyin zarı rahatsızlıklarını bilgilendiriyoruz sizler için... Menenjit, belli bir hastalık değildir, menenj denilen beyin zarının iltihaplanması*nın genel adıdır. Menenjite neden olan de*ğişik virüsler varsa...
  5. Erken Membran Rüptürü (Zarın yırtılması)

Erken Membran Rüptürü (Zarın yırtılması)

gebelikte zarın erken yırtılması ,hamilelikte zarın erken yırtılması,gebelikte kesenin yırtılması,erken membran rüptürünün tedavisi,kesenin yırtılarak suyun erken gelmesi hakkında bilgiler Halkarasında bebeğin suyu denilen amniyon sıvısı bebeğin dış travmalardan korunmasını, kolay hareket etmesini, solunum sisteminin gelişimini, sabit ısıda tutulmasını sağlar. Bu sıvının etrafındaki zarlar...

Sayfayı Paylaş