gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

beyler iltifat ederken dikkat etsin

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Eşinize iltifat ederken vazonun kafanıza uçmasını istemiyorsanız bunları asla söylemeyin: 10. Hayatım, dört çocuklu bir kadına göre gayet güzel gözüküyorsun.

9. Hımmmm, neredeyse annemin yaptığı kadar iyi olmuş.

8. Yeni tişört için teşekkür ederim. Araba yıkarken çok iyi olacak.

7. Saçının modeli çok güzel olmuş. Kaça yaptırdın?

6. Sen şarkıların bestesini böyle tutturabiliyor muydun?

5. Elektrik süpürgesini öğleden önce çalıştırmadığın iyi oldu.

4. Ne dememi istiyorsun? İyi, tamam, çok güzel olmuşsun.

3. Bu.... köftenin rengi çok güzel.

2. Evet bu manken hakikaten güzel kadın, ama senin de ruhun güzel

1. Vauvv! Bu makyaj hakikaten mucizeler yaratıyor!

beyler iltifat ederken dikkat etsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şarj ederken dikkat!

şarj ederken dikkat!

Biraz once olay magduru yakin bir arkadasimin oglunun basina gelen cok ciddi bir tehlike haberini ve asagida iletilen yurt disi kaynakli benzeri bir baska olay ve uyariyi da hepinize acilen duyurmak istedim. 1. Annesinin bizzat kendi agzindan anlattigi ve sahit oldugu olayda, Isatnbul'da oturan bir arkadasimin oglu gece uyurken cok siddetli bir patlama sesiyle havada ucup yorganinin...
  2. İltifat

İltifat

Aile üyeleri birbirlerine iltifat etmeli.Kadın ve erkek,o güne kadar eşinden aldığı güzel şeylerin ne olduğunu söylemeli.Örneğin"Bana güven verdin"veya"Seninle birlikte olmak keyifli;senin yanında kendimi rahat hissettim/hissediyorum"demeli.Eşimizin ,mutlaka bizi rahatsız eden davranışları vardır;bunları söyleyelim.Ama lütfen,onun bizi olumlu yönde etkileyen geçmişe veya şu...
  3. kadınlar erkeklerde ilk Neye Dikkat Ederler?

kadınlar erkeklerde ilk Neye Dikkat Ederler?

kadınlar erkeklerde nelere dikkat eder kadın kızlar ilk neye dikkat ederler kadınlar erkeklerde ilk Neye Dikkat Ederler?
  4. Kullandiginiz Parfümde neye dikkat edersiniz???

Kullandiginiz Parfümde neye dikkat edersiniz???

Kullandiginiz Parfümde neye dikkat edersiniz??? Kokusuna Markasina ve Kokusuna Bilmem Parfüm kullanmiyorum....
  5. Yaşar - İltifat Et

Yaşar - İltifat Et

İltifat et bana Çocuklar gibi sevindir Yarısı benimse bu günahın Yarısı da senindir Zaman zaman acılardan Bir yol geçer acıtmadan Sen aslolan sevgimizden bahset Terketmiyor biliyorsun seni de beni de Tutulduğumuz bu sevda kömür renginde Esmiyorsun kaç zamandır sevdam göğüme Bulutları ezberledim Terketmiyor biliyorsun seni de beni de Tutulduğumuz bu sevda kömür renginde Söyletmiyor serbelam...

Sayfayı Paylaş