gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Beymen Brasserie

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beymen brasserie menu Tipi Bar & Cafe - Adresi Abdi İpekçi Cad. No: 23/1
    - Bölge Nişantaşı
    - Şehir İstanbul
    - Telefon (0212) 343 04 44

Beymen Brasserie`de 50’lerin art-deco tarzı hissediliyor. Çalışanlar, sanatçılar, öğrenciler, alışverişe gelenler, ev kadınları gibi geniş bir müşteri yelpazesi var. Kahve içip kitap okumaya da, akşam şık bir yemek yemeye de müsait bir mekan. Fransız aşçı Jean Pierre Jung, Avrupa brasserié’lerinin klasik yemeklerini günümüze uyarlayarak hazırlamış. Yemek için rezervasyonsuz gitmemenizi öneriyoruz.

Beymen Brasserie konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brasserie Levantine

Brasserie Levantine

0212 245 91 40 - 41 - 42 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Cezayir Sokak No: 12 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : index Pera Kültürünü oluşturan Osmanlı Levantenlerin kendi mutfaklarının temelindeki doğu Akdeniz mutfağından oluşturulacak fusuon bir menü ile servis verecek. Cafe-restorant konsepti ile birinci katta...
  2. Leea Brasserie

Leea Brasserie

0212-234 79 79 Yer : Nişantaşı Adres : Abdi İpekçi Cad. No:7/2 34637 Nişantaşı - İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : www.leea.com.tr BRASSERİE LEEA Rahat ve özgün dekorasyonu, yeni ve dinamik bir işletme anlayışı ile Nişantaşının gözde caddelerinden Abdi İpekçide sizlerle buluşuyor. İster şık, sakin bir ortamda yemek, ister...
  3. Beymen Çanta Modelleri

Beymen Çanta Modelleri

Beymen Çanta Modelleri istiyorum sizden kızlar bana lütfen yeni Beymen Çanta Modellerinin resimlerini sunun
  4. Beymen 2012 Çanta Modelleri

Beymen 2012 Çanta Modelleri

Beymen Bayan Çanta Modelleri 2012 Beymen Çanta Modelleri Beymen Çanta Modelleri Moda dünyasının dev isimlerinden biri olan Beymen , spor, abiye, her zevke hitabeden birbirinden şık çanta modelleriyle göz alıyor melekler :) Dünyada tanınmış markalar arasında yer alan Beymen bayan çanta modellerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz ..
  5. Beymen Kış Koleksiyonu 2015

Beymen Kış Koleksiyonu 2015

beymen elbise modelleri, beymen yeni koleksiyon, beymen 2015 kış Modern kadının çizgilerini taşıyan kaliteli markalardan olan beymen, 2015 kış koleksiyonun da sadeliği ve şıklığı size bir arada sunuyor." Beymen benim markam ve asla vazgeçmem" diyenler için bu yepyeni koleksiyondan seçtiğimiz görselleri sizler için sunuyoruz.

Sayfayı Paylaş