gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Beyonce Okul Çocuklarına Süpriz Yapmış Sıra Tarkanda :)

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

beyonce dansı Beyonce Beyonce :D:D nece tabiki Beyonce. Hep avrupalı insanlardan üstün görürüz kendimizi, adet , gelenek görenek, büyüklere saygı vs vs der dururuz. Şimdi bu Beyonce Meleğimiz Dünyaca ünlü dimi ? Pekiii Bakın okuldaki çocuklara süpriz yaparak onlarla nasıl dans ediyor arkadaşlarım. Harlem'deki bir okulu çat kapı ziyaret ederek. Kendi parçası eşliğinde süper dans ediyor. Oradaki çocuklarıda sevindiriyor.
    Biz meleklermekani.com olarak, herhangi bir sanatçınının ( ki başlıkta Tarkan dedik o da olabilir ) bunun yanından geçmesini dilerdik. Yada geçiyor olmasını, yada proğram aşamasında olmasını :D:D

Yahu bakında Dünya starı nasıl olunur görün. Sevgili Tarkan, en iyi dans eden sanatçılarımızın başında sen geldiğine göre. Senide bir okula ani baskınla dans ederken görmek istiyoruz. Ha ne dersin ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Helal olsun diyorum :) Bizim ünlülerin gazetecilere bile tahammülü yok ki, bir okula gidip öğrencilere sürpriz yapıp, onlarla dans etsin :) Örnek olsun diyorum, başkada bişey demiyorum :)

Beyonce Okul Çocuklarına Süpriz Yapmış Sıra Tarkanda :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karton'dan okul maketleri yapımı

Karton'dan okul maketleri yapımı

karton maket yapımı okul maketi yapımı okul maketleri kartondan maket Yapılmış olan bir kaç maketi sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlarım belki maket yapacak kişiler için güzel olur diye düşünüyorum.
  2. Okullar açıldı, çocuğum okula gitmek istemiyor ne yapayım?

Okullar açıldı, çocuğum okula gitmek istemiyor ne yapayım?

çocuğum hangi okula gidecek Okula yeni başlayan miniklerin ailelerine bu konuda çok sıkıntı yaratıyorlar.Buyrunuz meleklerim sizinde çocuğunuz okula gitmek sitemiyorsa bu yazıyı bir okuyun derim.Eminim işinize yarayacaktır. Okullar açıldı, çocuğum okula gitmek istemiyor ne yapayım? Ailelerin yanlış tutumunun, ilköğretime başlayacak çocuklara “ayrılık acısı’’ yaşattığı, özellikle annelerin...
  3. Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

doğum günü süprizi nasıl kutlasam ne alsam hediyeler Merhaba arkadaşlar, 10 Eylül günü eşimin doğum günü unutamayacağı bir doğum günü süprizi yapmak istiyorum o yüzden sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. birde ne hediye alacağımı bulamadım bana yardımcı olun lütfen :D:D geçen sene ki doğum gününde evli değildik ama küçük bir süpriz yapmıştım çok beğenmişti ve hiç unutamamıştışimdi aynısı...
  4. Tarkan Çocuğunu Buldu

Tarkan Çocuğunu Buldu

Tarkan'ın Çocuğu Burada Yıllar önce spermini bağışladığını itiraf eden Tarkan'ın; doğmamış çocuğunu Takvim buldu. Yıllar önce spermini bağışladığını itiraf eden Tarkan'ın; doğmamış çocuğunu Takvim buldu! Megastar, bu işlemi Yavru Vatan Kıbrıs'taki bir hastanede 2008'de yaptırdı... Pop Müziği'nin dev ismi Tarkan'la ilgili şok edici bir gerçeği Takvim günyüzüne çıkardı. Yıllar önce...

Sayfayı Paylaş