gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

beyonce ve jay-z evlendiler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Amerikalı pop yıldızı Beyonce'nin, hip-hop şarkıcısı Jay-Z ile dün evlendiği bildirildi. People dergisinin haberine göre, çiftin arkadaşları, Beyonce Knowles ile Jay'in dün New York'ta evlendiğini, Jay'in yalnızca yakın dostlarının ve ailelerin katıldığı özel bir tören olmasını istediğini söyledi.
    Nikah töreninin ardından, Jay-Z'nin TriBeCa apartmanında bir kutlama partisi verildiği belirtildi. Misafirler arasında Beyonce'nin annesi Tina Knowles, babası ve menajeri Mathew, kardeşi Solange, Destiny's Child grubu üyeleri Kelly Rowland ve Michelle Williams ile arkadaşları Gwyneth Paltrow'un bulunduğu kaydedildi.Gerçek adı Shawn Carter olan Jay-Z (37) ile Beyonce Knowles (26), 2002 Eylül'ünden bu yana beraberlerdi. [​IMG]

beyonce ve jay-z evlendiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hip hop’ın kralı Jay-Z oldu

Hip hop’ın kralı Jay-Z oldu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi

evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi

Arkadaşlar Evlilik Aşki öldürür Derler Sizde De Oldu Mu Sizce Doğru Mu Bu.evlendiniz Ve Her şey Yolunda Mi Yada Yolunda Olcak Mi.eşiniz Ne Kadar Sizi Memnunediyor Yoksa Evlenmeden önce Daha Mi Iyiydi Neler Değişti Hayatinizda Evlenince.
  3. Evlendiler

Evlendiler

Murat Yıldırım ile Burçin Terzioğlu, önceki gece evlendiler... Fırtına dizisinde başlayan aşklarını evlilikle noktalayan ikilinin yakın dostlarının katıldığı nikah törenine basın mensuplarının girmesi korumalar tarafından engellendi. hurriyet.com
  4. Beyonce ve Obama Aşk mı Yaşıyorlar?

Beyonce ve Obama Aşk mı Yaşıyorlar?

beyonce barack obama, beyonca obama, beyonce haberleri Sevgili melekler, dünya basınında ortaya atılan bir iddia ortalığı karıştırdı! Yeni bir Marilyn Monroe-John F.Kennedey, Clinton-Monica Lewinsky olayı daha mı patlak veriyor dedirten bu iddiaya göre ünlü şarkıcı Beyonce ve ABD başkanı Obama aşk yaşıyorlarmış! İşte bomba haberin detayları!... Fransız paparazzi-fotoğrafçı Pascal...
  5. Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir ! Kızlar bu pazar günü benim düğünüm var allah nasip eder ise ben evlendiğim gece zifaftan yani karı koca olmadan önce okunacak duva var mı gerdek gecesi dualar hangi dualar okunur bu hususta bilgi sahibi olanların bana yardımcı olmalarını istiyorum. Lütfen dua edin kızlar. Selametle...

Sayfayı Paylaş