gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Beyonce'un 5. Parfümü Midnight Heat Ağustos'da Çıkıyor !

Konu, 'Parfüm' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

beyonce midnight heat beyonce parfüm

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, 5. parfümünü çıkarıyor. Ağustos ayının sonlarında piyasaya çıkarılması beklenen Beyonce Midnight Heat parfümü tanıtımı şöyle yapıldı...

Müzik dünyasınınçekici isimlerinden Beyonce, beşinci parfümünü çarpıcı bir reklam kampanyasıyla tanıttı. Mor elbisesi ve dumanlı göz makyajıyla dikkat çeken şarkıcı, ‘Midnight Heat’in baştan çıkarıcı bir gizeme sahip olduğunu belirtti.

Meyvemsi tatların lale ve orkide gibi çiçek kokularıyla buluştuğu parfümün, Ağustos ayının sonlarına doğru satışa çıkması bekleniyor.

Beyonce'un 5. Parfümü Midnight Heat Ağustos'da Çıkıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Miami HEAT

Miami HEAT

Maçlarını nerede oynuyor? AmericanAirlines Arena Kapasitesi nedir? 16.500 Adres? 601 Biscayne Blvd. Miami, FL 33132 Coach? Pat Riley Asistan koçlar? Keith Askins (Üniversite - Alabama '90) Bob McAdoo (Üniversite - North Carolina '73) Erik Spoelstra (Üniversite - Portland '92) Ron Rothstein (Üniversite - Rhode Island '64) Kuruluş Yılı: 1988 Takım Tarihi: Miami Heat (1988'den günümüze) NBA'e...
  2. Fırtına şöhretin basamaklarını 4`er 5`er çıkıyor

Fırtına şöhretin basamaklarını 4`er 5`er çıkıyor

Bİrrrrr yıldız daha doguyor meleklerrrrrrrr Yıldızımızz Fırtına.:humble::humble::humble::humble::humble: Fırtınayı şöhret basamaklarına tırmanması için nasıl yollardan geçirdim hemen anlatıyorum merak edenn melekler için...:m.c: Fırtınamızla konuşurken canının çok çikilota çektigini söyledi.(tabi bu arada benm işleri ilerlettigimden haberi yok sadece gazozla kalmadım işleri...
  3. Valentino'dan Yepyeni Parfümü Valentino Assolute Yakında Çıkıyor

Valentino'dan Yepyeni Parfümü Valentino Assolute Yakında Çıkıyor

valentino parfüm valentino assoluto Sevgili melekler, Valentino son parfümü Valentino Assolute ile kozmetik reyonlarında ki yerini almaya hazırlanıyor. Merakla beklenen parfüm çiçek kokusuyla dikkat çekiyor. Model Freja Beha Erichsen tarafından katalog çekimleri yapılan parfümle ilgili bilgilerimiz şöyle... :) Akdeniz yaseminleri ve Madagaskar vanilyasının taze esansları kullanılarak...
  4. İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 telefonumda resim çekerken mor bulanıklık sorunu yaşıyorum kızlar bilen var mı nasıl düzeltirim bu şeyi. Boşu boşuna bi tonda para verdik iyimi ya püffff
  5. Parfüm

Parfüm

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş