gebe
  1. MİNE ERGÜVEN

MİNE ERGÜVEN Forum Okuru

BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında MİNE ERGÜVEN tarafından paylaşıldı.

Ablacım kolay gelsin ben en son eylülün 5 de adt oldum 6 aylık evliyim çocuk istiyorum. Bulantım var başdönmem hamilemiyim? Birde ablacım eşimle ilişkiye girdikten sonra aşırı kaşıntı oluyor köpük oluyor nedeni nedir? cevap için şimdiden teşekkür ederim ablacım

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , bulgular mantar belirtisi jinekoloğa görünüp muayene olun.+ Mensinizde gecikme olursa test yapın .Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.

BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. soru cevap

soru cevap

orta iki ingilizce sınavı what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız cevap:akıllı ol, canımı yesoru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdirmustafa paşanın en yakın arkadaşıdırlondros, mondros ve sivas kongrelerine...
  2. kafam çok karışık beyza abla

kafam çok karışık beyza abla

ablacım adetlerim düzensizdi benim 2 ay sktürücü ile hasta oldum rahimde kalılık var demişti doktor. 2 ay ilaçla hasta olduktan sonra düzene girdi hastalığım nisan mayıs ve haziranda hasta oldum ama mayıstaki hastalığım bittikten hemen sonra karın ağrım devam etti kasık ağrı falan vardı basım ağrıyordu ama hazirandada hastalık tarihimde ilk pembemsi akıntı ardındanda kanamam basladı. daha...
  3. Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Merhaba. Adetim 4 gün geçti. Halsizlik uyku isteği karın ağrısı kasıkta batmalar hissediyorum acaba gebelik var mıdır. 9 aylık evliyim 9 aydır çocuk istiyoruz
  4. LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

LÜTFEN BEYZA HANIM ACİL YARDIM.

beyza hanım mutfakta arka üstü kaydım mutfak koltuğunun ucuna sert oturdum düşmemek için ayağa kalktığımda acı ve kan oldu bekaretime bir şey olmuşmudur allah rızası için yardım edin
  5. beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

Beyza ablam ben 16 yaşındayım boyum 1.54 annemin boyu 1.61,babamın boyu 1.89 benim boyum uzarmı :((

Sayfayı Paylaş