gebe
  1. Esiye

Esiye Forum Okuru

Beyza hanım yardm

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Esiye tarafından paylaşıldı.

iyi günler beyza hanım nasılsınız ? Size bir sorum olucak 3 aydır adet olmuyorum yaşım 37 çocuğumda yok bazı durumlardan doktora gidemedim nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Teşekkür ederim. Mens gecikmesinin bir çok nedeni var .Stres,mevsim dönüşleri,rahim kaynaklı sorunlar,hormonal problemler vs.Sizin 3 ay gecikmeniz var.Muhtemelen bu kadar gecikme den ötürü test yapmışsınızdır. Hekime görünüp muayene olun bir takım tetkitler yapılacaktır .Gecikmenizin nedeni ancak bu şekilde teşhis edilebilir..Sağlıklı günler diliyorum..

Beyza hanım yardm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BEYZA HANIM ACİLL!!

BEYZA HANIM ACİLL!!

iyi günler beyza hanım son adet tarihim 13 mart bu ay adet olmadım gecikmedir olur dedim gece çamaşırıma leke gelmiş pembe adet oluyom sandım olmadım ağrım yok sadece kasıklarıma batma oluyor tatlı tatlı sizce hamilemiyim ?
  2. Beyza hanım bakarmısınız

Beyza hanım bakarmısınız

merhaba beyza hanım en son 24 eylülde adet oldum bu ay adetim gelmdi hcg testide yaptım idrar testide sonuçnegatif ne önrirsiniz?
  3. Beyza hanım hamilemiyim sizce

Beyza hanım hamilemiyim sizce

merhaba beyza hanım adetimden 4 gün geçti midemde bulantı başımda dolanma ve sırtımda ağrı var kasıklarımda çok ağrıyor .bu belirtilere göre hamilemiyim ?
  4. Beyza hanım bebeğim hareket etmiyor

Beyza hanım bebeğim hareket etmiyor

İyi günler Beyza hanım 7 aylık hamileyim. Kontrollerimi düzenli oluyorum. 2 gündür bebeğim hareket etmiyor tık bile yok:( bu sabah azcık pembe akıntım oldu. Sizce bir şey olmusmu? Doktora gitmelimiyim normalmi. Teşekkür ederim.
  5. beyza hanım merhaba

beyza hanım merhaba

gecen soru sordum cevepa alamadım tahlil yaptıurdım prolaktin değerim 27 cıktı hamile kalınabilirmi bu değerle yada hamile kalan varmı doktorum albirtol 500 mg ve azosilin 500 mg tablet verdi onları kullanıyorum adetim bitti bugun ilaçları bıraksam mı bilemedim canım sıkkın prolaktin değerim cok yüksek mi acaba

Sayfayı Paylaş