gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Beyzanın güzellik sırrı; yüzünüzü aydınlatacak maske burda

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;evde yapılan maskeler,yüzünüze aydınlık vericek maskeler hakkında bilgiler vermektedir Sevgili meleklerim,biz bayanlar cilt güzelliğine önem veririz.Cildinizin bir bebek kadar pürüzsüz,ve duru olmasını istermisiniz?Evet dediğinizi duyar gibiyim:)Vereceğim maske tarifini 25 40 yaş arası bayanların uygulamasını uygun buluyorum..Pürüzsüz cilt isteyen hanımlar konumuzu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.Her şeyden önce malzemelerimizi sıralamak istiyorum.
    Kayısı çekirdeği
    Saf Zeytin yağı
    yarım portakal
    yarım limon
    yarım muz
    yarım elma

Kayısı çekirdeğini meleklerim öncelikle 2 gün suda ağzı kapalı olarak buz dolabında tutuyoruz.Miktar olarak 1 su bardağı kayısı çekirdeğine,1 su bardağı su ekliycez.Amaç kayısı çekirdeğinin saf suyuna kavuşmak.Elde edeceğiniz suyun rengi süte benziycek.Biz bu suyu buz kalıplarına dökerek yüzümüze badem sütü olarak kullanıcaz.Cilde yumuşaklık vererek aynı zamanda buzun etkisiyle cildiniz botoks yapmış gibi gerilicek:)

Gelelim maskemize.Çukur bir kaba,yarım portakalı,sıkıyoruz.Yarım limondan sadece 1 tatlı kaşığı kadar su çıkarıp portakala ekliyoruz.Bu arada elmamızı rendeliyip karışıma katıyoruz.Son olarak muzumuzu ve bir tatlı kaşığı zeytin yağını ekliyerek blendırdan geçiriyoruz.Maskemizi yıkanmış temiz olan yüzümüze göz çevresinden uzak tutarak uyguluyoruz.Yarım saat yüzümüzde kalan maskeyi ılık suyla yüzümüzden temizliyoruz.En az 2 saat lütfen sabun kullanmıyalım.Cildinizin ne kadar yumuşadığını,vede aydınlık kazandığını görüceksiniz.Maskemizi 15 günde bir uygulayabiliriz. Demin tarifini vermiş olduğum badem sütünün işlemden sonra kullanılmasını uygun görüyorum..

SadmiN ve MaWiM bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuru ciltler için uygun olurmu acaba.pul pul soyulan bir cilde sahibim

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Benim Beyza Dumankayamm :D:D bize geldiğinde yaptığın maskeleri arada uyguluyorum canım valla bu konuda sana çok güveniyorum hakkaten maskelerin işe yarayan tamamen doğal maskeler ve yine tamamen made in Beyza21 dir:)

SadmiN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafir cildiniz için uygundur,verdiğim maske aynı zamanda nemlendirme özelliğinede sahip yalnız dediğim gibi 25 ve 40 yaş arası bayanlara öneriyorum..

SadmiN bunu beğendi.
  5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Mawi adminim her şey sen ve sadmin için valla öldürsen sırrımı paylaşmazdım:hhh:Şu an yeni bir maske uyguluyorum:D:D iyi sonuç alırsam söz seninle paylaşıcam.Ayrıca güveniniz için teşekkürler efem saygılar:kiss:

6. Sezen aygül

Sezen aygül Forum Okuru

Selam kayısı çekirdeği tarifinize bayıldım.benim cildim çok yaglı zeytinyagının zararı olurmu acaba ?

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Zeytinyağı nın cildinize herhangi bir zararı olmaz.Bilakis cildiniz de yağ dengesini sağlar.Maskeyi uyguladıktan sonra sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Beyzanın güzellik sırrı; yüzünüzü aydınlatacak maske burda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun güzelliği

Burun güzelliği

Burun güzelliği ve felsefesi Türkiye'de yapılan estetik operasyonlarda burun estetiği ameliyatları ön sıralarda yer alıyor. Bu ameliyatların nasıl yapıldığını muhtemelen pek çoğunuz biliyorsunuzdur veya burun ameliyatı geçirmiş kişilerdeki değişimi ve neticelerinin nasıl olduğunu mutlaka görmüşsünüzdür. Ben bu yazımda burun hakkında bilinmeyen veya algılanamayan diğer önemli hususlara değinmek...
  2. yüz güzelliğimi huy güzelliğimi

yüz güzelliğimi huy güzelliğimi

Yüz Güzelliği Mi, Huy Güzelliği Mi? Osmanlı Devleti’nin son devirlerinde yüksek mevkî sahibi memurlardan birinin, itina ile yetiştirdiği bir kızı; yine kendisi gibi üst kademedeki diğer bir memurun ise bir oğlu vardı. Aile büyükleri, bu iki değerli genci birbirlerine uygun gördüklerinden evlendirmek istediler. Neticede her iki âile de çocuklarını evlendirmek üzere aralarında anlaştılar. Önce...
  3. Yüzü Nemlendirerek Güzellik Ve Canlılık Sağlayan Naneli Maske

Yüzü Nemlendirerek Güzellik Ve Canlılık Sağlayan Naneli Maske

Üç avuç nane yaprağının üzerine kaynar su dökülerek bir gün beklenir. Bir gün sonra süzülen iki fincan nane suyuna bir çay kaşığı menekşe yağı, bir çorba kaşığı kaymak ve bal ilâve edilir. Hazırlanan karışıma mısır unu ilâve edilerek krem kıvamı*na gelinceye kadar yoğrulur. Yüzü nemlendirerek ona güzellik ve canlılık sağlayan naneli maske, aynı zamanda koruyucu olarak ta ellere ve diğer...
  4. Yüz güzelliğiniz için doğal maskeler

Yüz güzelliğiniz için doğal maskeler

spermin cilde faydası spermin cilde faydaları sperm yüze sürülürmü sperm sürülürmü maskesi Cildinizi beslemenin dışında canlandırıcı özelliği de olan maskeler, yüzün gençleşmesini, kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar. Maskelerin hemen hepsinde su oranı yüksektir. Maske sürülünce suyun hemen uçmasını, cildin serinlemesini, rahatlamasını,...
  5. Sabah güzelliğinin sırrı

Sabah güzelliğinin sırrı

Kadınların nefret ettikleri şeylerden biri de sabah uyandıklarında aynada gördükleri surettir.:D Önceki günün yorgunluğu yüzünden okunmaktadır. Cildi gerilmiş, saçları katılaşmış bir kadın nasıl güne iyi başlayabilir ki.. :laugh: İşte size sabah güzelliği için bir kaç ipucu...:) •Yatmadan önce mutlaka retinol veya glikolik asit içeren bir kremi maske şeklinde yüzünüze iyice sürün. Sabah...

Sayfayı Paylaş