gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bez ayakkabılara istediğini çiz,boya

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

beyaz bez ayakkabı bez ayakkabılar ayakkabı boyası beyaz boyası boyama

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bez ayakkabılara istediğini çiz,boya
    ooo ne güzel ya ben askımla adımızı yazardım :)) tesekkürler cnm

bez ayakkabılara istediğini çiz,boya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bez

Bez

# Okunan Rüya Tabiri : Bez Yeni ve kullanılmamış olan bez yolculuğa, bunu sarılmış halde yahut top olarak görmek yolculuktan vazgeçmeye, el bezi temizlik ve misafire, maldaki berekete, Çocuk bezi kız için evlenmeye, evli kadın için çocuğa, diğeryleri için önce üzen, sonra mahiyetii anlaşılınca sevince vesile olan habere, Paspas bezi, toz bezi ve diğer kullanım amaçlı bezler zorlukla beraber...
  2. Çizim oyunu

Çizim oyunu

çizim oyunları moda çizim oyunları harita çizme harita cizme oyunu el çizme http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3308 Bakalım 1 kaç işaretle istenileni çizebilecek misiniz.Hiç göründüğü kadar kolay deil ama sööliyim :) :pasi:
  3. yakın sürede olmasını istediğiniz hayalinizi çizin gerçek olsun :) nasıl mı buyrun..

yakın sürede olmasını istediğiniz hayalinizi çizin gerçek olsun :) nasıl mı buyrun..

kızlar bi arkadaşımın tavsiyesiyle geçen zamanlarda denedim gerçekten oldu.. ben inandığım için oldu. herşeyden önce inanmak lazım tabi ki neyse anlatiim :) elinize bi kağıt kalem alın.. ne olmasını istiyorsanız kendinizi o resme vererek çizin.. ben denedim hoşlandığım çocukla konuşmalarımızı yazdım.. yazdıklarımının hepsi aynı olmasada benzerlerini konuştuık.. yalnız dikkatinizi çekerim...

Sayfayı Paylaş