gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bez bebek Ferdi Altuner

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ferdi Altuner Dizideki Karakteri: Müdür
    Ankara Devlet Konservatuvarı Şan bölümü mezunu. İstabul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı. Gülriz Sururi-Engin Cezzar T.’da oynadı. Bazı jeneriklerde adı hatalı biçimde Ferdi Altuner olarak geçer. 8 sinema filmi çevirdi.
    Oynadığı Filmler :

2005 - İki Arada Aşk
    2005 - Ahududu
    1999 - Ayrılsak da Beraberiz : Yesari
    1988 - Keşanlı Ali Destanı

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    pylaşım için tşkr

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

bez bebek Ferdi Altuner konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bez bebek Sevinç Aktansel

bez bebek Sevinç Aktansel

sevinç aktansel sevinç aktansel hastalığı aktanselin hastalığı haberleri e ne oldu Sevinç Aktansel Dizideki Karakteri: Makbule- Makbuş Doğum tarihi: 27 Kasım 1937 Doğum yeri: İstanbul Eğitimi: Yüksek Lisans Oynadığı Filmler : 2007 - Bez Bebek: Makbule 2006 - Tutkunum Sana 2006 - Kadın Severse 2005 - Aşk Her Yaşta: Bedia 2004 - Büyük Yalan 2004...
  2. bez bebek dizi resimleri

bez bebek dizi resimleri

bez bebek dizisi resimleri bez bebek dizi resimleri resmi web sitesi Bez Bebek Dizisi Resimleri Tan Sağtürk Bez Bebek Dizisi Resimleri Kulina Bez bebek dizisi resimleri Şoker
  3. Bebek bezleri

Bebek bezleri

değişik, ilginç bebek bezleri, hangileri modelleri hepsi burda arkadaşlar bebişlerinize özell bezler pedler herşey onlar için değilmi:) Dalin tek kullanımlık alt değiştirme örtüsü Baby jem alıştırma külodu huggies dry nites emici gece külodu Baby jem alt açma pedi fügürlü alt açma pedi Evy baby kremli yeni doğan bezi Bayb neo organil pamuk alıştırma külodu...
  4. hangi bebek bezini alsam

hangi bebek bezini alsam

selamlar ben şu an 8 aylık hamileyim malum hazırlık yapıyorum bebek bezi konusunda çok kararsız kaldım acaba yenidoğan bebek için hangi bebek bezi markası daha iyi acaba tecrübeli annelerin önerilerini bekliyorum
  5. BabyNeo Yıkanabilir Bebek Bezleri

BabyNeo Yıkanabilir Bebek Bezleri

Bu konu; BabyNeo Yıkanabilir Bebek Bezleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bebeğinizin cilt sağlığını ve hijyeni önemsiyorsanız sizlere yıkanabilir bebek bezlerini tavsiye ediyoruz. Bebeklerin sağlığını ve geleceğini her zaman ön planda tutan yıkanabilir bebek bezi markası BabyNEO, yılbaşına özel hazırladığı kırmızı yıkanabilir bebek beziyle bu yıl bebeklere şans getiriyor....

Sayfayı Paylaş