gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bezelye Nedir? Bezelye Faydaları Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bezelye Nedir? Bezelye Faydaları Nedir lütfen Bezelye hakkında bilgi verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bezelye Nedir? Bezelye Faydaları Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bezelye çorbası

bezelye çorbası

bebeklere bezelye çorbası sütlü bezelye çorbası bebekler için çocuklar için sütlü Malzemeler: 10 bardak et suyu 1 bardak kuru bezelye 2 orta boy soğan 1 küçük havuç 2 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı margarin veya terayağı 1/2 kaşığı tuz Terbiyesi: 1 bardak süt 2 yumurta sarısı Garnitürü: 125 gr un 1/2 küçük paket margarin 1 yumurta 1 çay kaşığı tuz Yapılışı: Bezelyeyi 4-5 saat suda bekletin...
  2. Bezelye maskesi

Bezelye maskesi

bezelye maskesi Bana değişik geldi paylaşmak istedim deneyen olursa bildirsin :tik: İki su bardağı taze bezelye,ezildikten sonra üzüm pekmezi ile karıştırılır.Yumurta akı ve yarım fincan ayçiçek yağı ilave edilir.Bir miktar un konularak maske kıvamına gelinceye kadar karıştırılır. ETKİSİ : Ten dokusu üzerinde parlaklık sağlar,gece yatmadan uygulanmalıdır.Sabah cilt temizlenir.
  3. Zeytinyağle Bezelye

Zeytinyağle Bezelye

zeytinyağlı bezelye, nasıl yapılır, nasıl pişirilir, malzemeleri nelerdir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ben küçükken ağzıma bezelye koymazdım nedense.Tabi şimdi nedense diyorum,o zaman hiç sevmezdim.Ne zaman ki okulun yemekhanesinde bezelye yemeye başşladım,yiyiş o yiyiş,artık çok seviyorum ve sevmeyenlere de tavsiye ediyorum.. Malzemeler, 1...
  4. Bezelyenin Faydalarını Biliyor musunuz Melekler ?

Bezelyenin Faydalarını Biliyor musunuz Melekler ?

Bezelyenin Faydası Bezelye Faydaları nelerdir Bezelyenin sağlığa yararları Pilavın en yakın arkadaşı, mutfaklarımızda sık sık pişirdiğimiz bezelye, alternatif tıp tedavilerinde de kullanılan şifalı bitkilerden biri melekler :) Bu yazımızda bezelyenin hangi rahatsızlıklarda kullanıldığını hep beraber öğreneceğiz :tik: Bezelye içerdiği protein lif ve nişasta bakımından zengin bir besindir....
  5. Bezelyenin Sağlığa Faydaları

Bezelyenin Sağlığa Faydaları

Bezelyenin Faydası Bezelye Faydaları nelerdir Bezelyenin sağlığa yararları Mutfaklarımızda sık sık pişirdiğimiz bir yaz sebzesi olan bezelyenin faydalarını bu yazımızda sizlerle paylaşalım istedik melekler :) Bezelye içerdiği protein lif ve nişasta bakımından zengin bir besindir. Bezelye A C ve B grubu vitaminlerinin yanı sıra demi fosfor ve potasyum gibi mineralleri de içinde barındıran...

Sayfayı Paylaş