gebe
  1. beylul

beylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bhcg değerleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında beylul tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Ben yeni katıldım aranıza. Ama epeydir okuyorum. Bilgisi olan varsa veya benzer bir durum yaşayan lütfen cevap versin. Son adet tarihim 23 Haziran. 15 Yemmuz da adetime 4 gün kala 15 temmuz bhcg 40, 16 temmuz 80, 18 temmuz 207, 21 temmuz 431 olarak geldi. Katlanma hızında biraz azalma var gibi geldi bana. Acaba bu değerler normal mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. judo

judo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aranıza yenı katıldım arkadaşlar lutfen yardımcı olun banada adetime 10 gun kala bhcg yaptırdım 1.20 cıktı bu oranın yukselme ıhtımalı varmı erken mı davrandım acaba hıç olmasa 0da çıkabılırdı dıe dusunuorum yardımcı olun :((

Bhcg değerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Kızlar bugün kadan bhcg testi yaptırdım sonuç 4850 çıktı ben buna kgöre kaç haftalık hamileyim. Bu değerler var herkesler bakıyor bunların çizelgesi varmı nereden bulabilirim birisi bana yardımcı olabilir mi ?
  2. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  3. bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

Geçtiğimiz pazar evde yaptığım idrar testi pozitif çıkınca, doğru hastaneye gidip kan testi yaptırdım. 17.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 184,3 19.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 297,05 21.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 504,68 Bu değerlere göre gebeliğim normal mi?
  4. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  5. Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

BHCG, Beta Hcg hormonunu ifade eder. Ve yapılan testlerle Beta Hcg değeri değişebilir. Bu durum genel olarak kadınlarda meydana gelir ve bu hormon gebelik durumunda artar. Beta Hcg miktarının kanda artmış olması gebelik göstergesi olabilir. Bu hormon öncelikle kanda artar sonra da idrarda bulunabilir ve gebelik sırasında zamanla artar bu değer. Bhcg Değerlerinin Düşmesi söz konusu ise...

Sayfayı Paylaş