gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçtiğimiz pazar evde yaptığım idrar testi pozitif çıkınca, doğru hastaneye gidip kan testi yaptırdım. 17.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 184,3
    19.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 297,05
    21.06.2012 tarihinde yapılan kan testinde BhCG değerim: 504,68

Bu değerlere göre gebeliğim normal mi?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,
    Beta Hcg değerlerinizi ikişer gün arayla yaptığınız görünmekte. Bu değerler takip eden iki gün süresi zarfında iki katı ve daha fazla şekilde yükseliyorsa ( ortalama 1,5 ve 2 katı olmalı ) değerleriniz son derece normal görünmekte. http://www.meleklermekani.com/hamil...-bhcg-degerleri-hakkinda-bilgi-istiyorum.html konumuzdan na anlaşılacağı üzere de ortalama 3 haftalık kadar hamile görünüyorsunuz.

Hayırlı olsun :)

bhcg değerlerime göre gebeliğim normal mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Kesesi Normal Değeri

Gebelik Kesesi Normal Değeri

gebelik kesesi gebelik kesesi görüntüleri hamilelikte kese görünümü görüntüsü bebek Hafta Ortalama mm 5.0 1.0 5.5 1.3 6.0 1.7 6.5 2.0 7.0 2.4 7.5 2.7 8.0 3.1 8.5 3.4 9.0 3.8 9.5 4.1 10.0 4.5
  2. Bhcg değerleri

Bhcg değerleri

Merhaba. Ben yeni katıldım aranıza. Ama epeydir okuyorum. Bilgisi olan varsa veya benzer bir durum yaşayan lütfen cevap versin. Son adet tarihim 23 Haziran. 15 Yemmuz da adetime 4 gün kala 15 temmuz bhcg 40, 16 temmuz 80, 18 temmuz 207, 21 temmuz 431 olarak geldi. Katlanma hızında biraz azalma var gibi geldi bana. Acaba bu değerler normal mi?
  3. Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg beta hcg değerim 1.20 çıktı hamile miyim ?

Bhcg değerim 1.20 çıktı kızlar buna göre ben hamişmiyim acaba adetime daha 8 gün kadar var gibi ne diyorsunuz ?
  4. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  5. Bhcg değeri ile adet döngüsü arasında ki ilişki ve gebelik

Bhcg değeri ile adet döngüsü arasında ki ilişki ve gebelik

Merhaba arkadaşlar.. Aranız da çok yeniyim... Ben bi konu ile ilgili sizlerinde fikrini almak istiyorum.. Pazartesi kan testi yaptırdım.. B hcg 15, gebelik tanısı konuldu.. En Son adet gördüğüm tarih 25 Aralık.. Doktor değerin çok düşük olduğunu ve 2 gün sonra tekrar test yapmak istediğini söyledi.. Bugün tekrar gittim.. B hcg 51 düzeyinde idi.. Olması gereken bir artış, Ancak yine yetersiz...

Sayfayı Paylaş