gebe
  1. ayça tkğl

ayça tkğl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bhcg

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ayça tkğl tarafından paylaşıldı.

Merhaba bende bebek isteyenlerdenim adetime daha 1 hafta var ama ben meraktan kan tahlili yaptırdım bhcg 0,100 çıktı sanırım yok ama yinede bilgilerinizi almak istedim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gecikme olmadan yapılan testler değerlendirilmemelidir.En 3 günlük bir gecikme yaşarsanız test yaparsınız..(değer gebelik lehine değil)

bhcg konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bhcg değerleri

Bhcg değerleri

Merhaba. Ben yeni katıldım aranıza. Ama epeydir okuyorum. Bilgisi olan varsa veya benzer bir durum yaşayan lütfen cevap versin. Son adet tarihim 23 Haziran. 15 Yemmuz da adetime 4 gün kala 15 temmuz bhcg 40, 16 temmuz 80, 18 temmuz 207, 21 temmuz 431 olarak geldi. Katlanma hızında biraz azalma var gibi geldi bana. Acaba bu değerler normal mi?
  2. bhcg yardım lütfen!!

bhcg yardım lütfen!!

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.adet siklüsüm genel olarak 28 gün, buna göre 12 aralıkta adet olmam gerekiyordu,gecikince dün dr a gittim. ultrasonda tam olarak emin olamadı,idrar testi negatif çıktı.öyle üzüldüm ki bugün kan testi sonucunu almaya eşim yalnız gitti ve sonuç pozitif:) bhcg değeri 163.46 dr beyle görüşemedim haftaya çarşamba gününe...
  3. arkadaşlar bhcg ile ilgili yardıma ihtiyacım var

arkadaşlar bhcg ile ilgili yardıma ihtiyacım var

geciktirici kullanarak adetimi 2 gün erteledim.ilacı bıraktığım günün ertesi günü test yaptırdım bhcg 1.2 çıktı.benim 0 ın üstüne asla çıkmazdı.aynı gün adet olmaya başladım ama normale göre baya az oldum 2 gün sonra tekrar bhcg baktırdım hala 1.2 idi.bu değerin sabit kalmasının sebebi ne olabilir arkadaşlar.adet devam ediyo bugün 4. gün ama çok afedersiniz ilk iki gün zaten azdı son iki günde...
  4. Bhcg testi sonucu 0,203 çıktı

Bhcg testi sonucu 0,203 çıktı

Adet olmama 1 hafta kızlar ben kan tahlili yaptırdım bhcg testim 0.203 cikti acaba hamilemiyim ? bana yardımcı olabilir misiniz ?
  5. Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

Bhcg Değerlerinin Düşmesi Neden Olur?

BHCG, Beta Hcg hormonunu ifade eder. Ve yapılan testlerle Beta Hcg değeri değişebilir. Bu durum genel olarak kadınlarda meydana gelir ve bu hormon gebelik durumunda artar. Beta Hcg miktarının kanda artmış olması gebelik göstergesi olabilir. Bu hormon öncelikle kanda artar sonra da idrarda bulunabilir ve gebelik sırasında zamanla artar bu değer. Bhcg Değerlerinin Düşmesi söz konusu ise...

Sayfayı Paylaş