gebe
  1. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

bi bakabilir msnz

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Ozge01 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar adet belirtileri ne zaman ortaya çıkar ? adetime 1 hafta var belim ağrıyor , beyaz akıntım var , göğüslerim de hassas . Sizce normal mi?

bi bakabilir msnz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rune Taşları ile Fal bakabilirsiniz

Rune Taşları ile Fal bakabilirsiniz

taş falı rune taşları rune falı bak run Öncelikle nasıl bakabileceğinizi anlatayım. Tarihçede belirli bir metod yoktur, Rune´ların bazıları tahta, tuğla veya taştan yapılmıştır. Doğal olmaları tercih edilir fakat günümüzde plastikten yapılanları da kullanılmaktadır. Rune Açılışı Tarot´a benzetilebilir ama genelde Tarot´da olduğu gibi düzenli bir açılış biçimi yerine karıştırarak atma...
  2. deste falı isteyenlere bakabilirim

deste falı isteyenlere bakabilirim

deste falı bak falıma nasıl bakarım tarot bakanlar arkadaşlar niyetini ve adınızı yazıp fal baktırabilirsiniz..
  3. Deste Katina falına bakabilirsiniz.

Deste Katina falına bakabilirsiniz.

katina falı katina falı bak deste falına bak deste Arkadaşlar sizlere vereceğim bu linkten kendinizde Deste Katina falınıza bakabilirsiniz. Nasıl olacağını ben anlatayım.. Öncelikle 1- buradan giriş yapınız. 2- Açılan sayfada kırmızı ile işaretlediğim yere giriş yapınız.. 3- Açılan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır. 4- Buradan 3 kart seçiniz. Daha sonra işretlediğim yere giriş...
  4. beyazlamak isteyenler bakabilir

beyazlamak isteyenler bakabilir

Öncelikle bir çay tabağına süt damlatıyoruz ve bir amuk peçete vs. yardımıyla yüzümüze iyice sürüyoruz ve yıkıyoruz.Yüzünüzdeki tüm kirler siyahlıklar çıkıyor bende denedim ve olumlu sonuç aldım.
  5. Kahve falıma bakabilir misiniz?

Kahve falıma bakabilir misiniz?

Kızlar merhaba,şu sıralar çok mutsuzum. Anlayan varsa kahve falıma göz atabilir mi lütfen ? :hıms: Teşekkür ederim şimdiden...

Sayfayı Paylaş