gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Konu, 'Gebelik' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler.Ben yaklaşık 11 haftalık hamileyim.:baby:Şimdiye kadar hafif bel ağrılarım dışında bişey olmamıştı ama bu gün çok fena bi ağrım var.Adet sancısı gibi bu ama biraz daha hafifi bi de iç çamaşırımda bazı lekerler var.Kırmızı deil ama sarımsı lekeler.Açıkçası korkuyorum doktora gitmeye.Bebeğime bişey olmuştur diye.Ama olağan bişey olabilir mi bilemiyorum da.Bu konuda tecrübeli olan hanımlar bana bilgi verebilir mi.Kötü bişeyse de söyleyin lütfen.Teşekkürler şimdiden....

Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi Bakar mısınız....

Bi Bakar mısınız....

Şu an Dünya'da altı milyar insan yaşıyor. Her yüzyılda bir kaybolup, her yüzyılda bir yeniden doğan altı milyar insan. Dünya dolup dolup boşalırken, değişen tek şey parmak izleri ve burun kemikleri oluyor... Savaşlar hiç bitmiyor, kavgalar tükenmiyor, insan kendini bir türlü aşamıyor. Yaşadığı süre içerisinde, komplo teorileriyle kendini tüketiyor, “Kimse savaşları durduramaz!” diyerek...
  2. Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar bir arkadaşımın Almanya'ya gitmesi lazım. Akraba ziyareti için.. Şimdi konuştuk konuyu. İkimizde internetten baktık birşeyler ama hiç birşey anlamadık :D Alman konsolosluğuna falan gidecekmişiz galiba ama ilk önce hangisine gideceğiz? Gitmeden yapılması gerekenler var mı? Varsa neler? Bunları bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Bu arada arkadaşımın pasaportu da yok :D Eminim burda...
  3. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Bi bakar mısınız ?

Bi bakar mısınız ?

Kızlar arkadaşım rüyasında karlar içinde ölmüş bi bebek görmüş herkes ağlıyomuş bebekte benim erkek arkadaşımınmış... Çok merak ediyorum yorumlayabiliyosanız anlamını söylerseniz beni çok mutlu edersiniz :)
  5. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş