gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Bi bakar mısınız ?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Kızlar arkadaşım rüyasında karlar içinde ölmüş bi bebek görmüş herkes ağlıyomuş bebekte benim erkek arkadaşımınmış... Çok merak ediyorum yorumlayabiliyosanız anlamını söylerseniz beni çok mutlu edersiniz :)

Bi bakar mısınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi Bakar mısınız....

Bi Bakar mısınız....

Şu an Dünya'da altı milyar insan yaşıyor. Her yüzyılda bir kaybolup, her yüzyılda bir yeniden doğan altı milyar insan. Dünya dolup dolup boşalırken, değişen tek şey parmak izleri ve burun kemikleri oluyor... Savaşlar hiç bitmiyor, kavgalar tükenmiyor, insan kendini bir türlü aşamıyor. Yaşadığı süre içerisinde, komplo teorileriyle kendini tüketiyor, “Kimse savaşları durduramaz!” diyerek...
  2. Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Merhaba melekler.Ben yaklaşık 11 haftalık hamileyim.:baby:Şimdiye kadar hafif bel ağrılarım dışında bişey olmamıştı ama bu gün çok fena bi ağrım var.Adet sancısı gibi bu ama biraz daha hafifi bi de iç çamaşırımda bazı lekerler var.Kırmızı deil ama sarımsı lekeler.Açıkçası korkuyorum doktora gitmeye.Bebeğime bişey olmuştur diye.Ama olağan bişey olabilir mi bilemiyorum da.Bu konuda tecrübeli...
  3. Rüya mı Kabus mu Masal mı bi bakar mısnız...

Rüya mı Kabus mu Masal mı bi bakar mısnız...

rüyada valiz toplamak rüyada birinin sana para vermesi insanın yılana dönüşmesi yılanın insana dönüşmesi yılana dönüşmek Merhabalar size az önce gördüğüm ve beni şu an hala etkisinde bırakan bir rüyamı anlatacağım ve yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda kayınvalimdemlerdeydik.Kayın validemle aram çok iyi değildir yani kavga etmeyiz ama sanki beni pek istemez.Her neyse rüyamda oradayız...
  4. Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Benim lise 1 i geçmem gerek, duyduğuma göre bizim okuldaki hocalar kazık soruyolrmış inadına hele ki dil anlatım ve edebiyat hocası bende lise 2 de okulumu değiştirmek istiyorum ama kırık olmadan geçmem gerek HANDANCAYA tarot baktırdım ama :cry: tam birşey demedi kesin olarak :cry: anlayamadımda :cry: ben gayret ediyorum fakat sizinde dualarınızı ve iyi dileklerinizi bekliyorum :cry: :cry: su...
  5. ya bana bi bakar mısınız?

ya bana bi bakar mısınız?

ya meleklerr benim bir kardeşim var 18 yaşında hemofil hastasıı % 60 özürlü raporu var annem huzur evinde calışıyor sigortalıı kardeşimde annemden faydalanıyor ama gelin görün kii kardeşim 18 yaşını doldurdugu için sigortadan düştü şuan kardeşim hasta olsaa ignesini alamadıgımız için kimbilir off allah korusun bunun için neler yapabiliriz..? hangi yetkililere şikayette bulunabilir tekrar...

Sayfayı Paylaş