gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

bi bakarmısınız çok şıklar....

Konu, 'Çöplük' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

ÇOK KİBAR VE ZARİFLER DEĞİL Mİ???

Son düzenleme: 31 Aralık 2008
  2. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende çok şıklar oldukçada basit modeller örmeyi sevenlere harika modeller doğrusu

bi bakarmısınız çok şıklar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi sorum var bakarmısınız

bi sorum var bakarmısınız

melekler bnm bi sorunum var doğum kilolarımı üstümden atamadığım gibi daha da fazla aldım ve çok şikayetçiyim artık :18: her yolu denediysem veremedim üstüne kilo bile aldım bugünlerde ise önceden de duyduğum herbalife die bi ürün duydum tamamen bitkisel ve çok faydalı diolar nerdeyse yeme içime bunlan beslen kadar yani bnde hmn netten bi arştırma yaptım olumlu sonuçalr alanlar olduğu kadar...
  2. Sorulara bi bakarmısınız??

Sorulara bi bakarmısınız??

Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar? Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır? Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz? Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi? Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise ve yarın iki kat daha soğuk...
  3. Bi bakarmısınız?

Bi bakarmısınız?

Merhaba kızlar :) bu sefer kendim için değil kuzenim için sizlere soru sormaya geldim :D kuzenim yeni evli eşiyle ilk defa ilişkiye girdi.Adet olması gereken günde ilişkiye girmişler adet kanaması başlamadan.Sanırım korunmamışlar 3gün sonra kuzenim adet olmuş.Korkuyor şimdi daha yeni evliler bebek için çok erken diyo.Sizce hamile olma ihtimali var mı?Bence yok ama sizlerede bi danışayım...
  4. meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız

meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız

benim gögüslerimin arası terlediğinde aşırı derecede kokuyor böyle bir sorunu olan varmı yardımlarınızı bekliyorum:hıms:
  5. bi bakarmısınız?

bi bakarmısınız?

arkadaslar merhaba gebelık ııcn gene kırlerınıze ıhtıyacım olmustu maalesef gebelıgım 9.haftada sonlandı 3 ay aradan sonra tekrar hamıle kladım oda malesef 16. haftada sonlandı ıkıse kendılıgınden olumlerdı :(cok zor gunler yasadım ama aynı ev cınde yasadım kp ve kv de gercek yuzlerını daha net gördüm bız esımle onlara bakıyoruz benım bebegıme sakat denıldı karnımdayken bn yavrumdan...

Sayfayı Paylaş