bi bakarmısınız?

prens-es

Yeni Üye
Üye
bi bakarmısınız?
arkadaslar merhaba gebelık ııcn gene kırlerınıze ıhtıyacım olmustu maalesef gebelıgım 9.haftada sonlandı 3 ay aradan sonra tekrar hamıle kladım oda malesef 16. haftada sonlandı ıkıse kendılıgınden olumlerdı :(cok zor gunler yasadım ama aynı ev cınde yasadım kp ve kv de gercek yuzlerını daha net gördüm bız esımle onlara bakıyoruz benım bebegıme sakat denıldı karnımdayken bn yavrumdan vazgecmedım ama kv hıc yanımda olmadı bebegım o sekılde dogsaydı bıle cnku aynı evın ıcınde elbet yardıma ıhtıyacım olcaktı ve kv asla bunu oglunun cocugu olarak gonulden degılde mecburıyeten yapacaktı ıstemeyerekten bnım hamılelıgımde 5 haftam aglayark gectı ve kaynanam yanımda olup tesellı vercek yerıne bakcak olan sensın dıyo oda bı can kıızm bnde yardım ederım sana demıyo kaynanmdan nefret edıyorum o yuzden zaten hıc sevememıstım hep kendını dusunen kurnaz bı kadıının teki...

Canım öncelikle çok geçmiş olsun Allah sabır versin... Herşey de bir hayır olduğunu unutma ki millet sağlam çocuğunu bile gözünü kırpmadan günümüz de aldırıyor sonuçta bu senin isteyerek yapmış olduğun bişey değil takdiri ilahi diyelim... Bundan sonraki hamileliğin de diyerim ki sağlıklı bir bebeğin olur ve kucağına almayı Allah nasip eder. Kaynanana gelince herkes kalbinin ekmeğini yer merak etme sen Allah'a sığın Allah onu hidayet etsin herkes bir olmuyor canım ya demekki onun kişiliğin de var bir bozukluk sen doğru ol eğri belasını Allahtan bulsun

canım allah razı olsun ınankı kelımelerı secerek yazdım cunku yanlıs anlasılmaktan cekındım cunku dedıgın gıbı bebegımı dogurmak ıstemem kendı kararımdı ve kendımede guvenıyodum bakacaktım yavruma omrumun sonuna kadar ama ıste beraber aynı evınde yasadıgım ınsalarıda bı an dusundum acaba yükmü olcaktı benım yavrum onlara onlar demekı oyle dusnceklerdı cunku ellerını eteklerını cektıtler bnden bende bu ınsanlrın calısıp karnını doyuruyorrum :(:(

Merhaba prenses;
Öncelikle yaşadıkların için geçmiş olsun diyor,sabırlar diliyorum.Şu dünya da hepimiz türlü türlü olaylarla sınanıyoruz.Ve herkesin derdi kendine ağır , büyük gelir.Evladın dan bilerek vazgeçmedin sen.Önce bunu kafana yerleştir vicdan yapıp kendini hırpalama.Şayet engelli doğsaydı senin ömrün hep çaba, keder ve ödünlerle geçicekti.Engelli annelerini görüyoruz.Hallerinden memnun olduklarını gözlemlesekte , onların yüreğinde kopan fırtınaları bir kendileri bir de Allah bilir.Sen evladını kucağına almadan kaybettin..Evladının kokusunu içine çekip ,kocaman adam edip askere yollayıp şehadet haberini alan anneleri düşün.Allah kimseyi evlat acısı ile sınamasın.Kayınvalidene gelince diyecek bir şey bulamıyorum.Allah onu da ıslah etsin.Eşinle olan mutluluğuna odaklan gerisi boş.Dilerim en kısa zaman da evlat sahibi olursun ve bu kötü günleri atlatırsın.

alah razı olsun canım rabbım herseyın hayrlısını verıyo bn cok dua etmıstım o gunler ah o gunler cok zordu:cry:rabbıme sukurler olsun o neylerse guzel eyler ısyan hıc etmedım rabbım belkıde gordu benım durumumu cıkmazda olsugumu bn yavrumu kaybettım ama gerıye bakıp dusundugumde kv bole uzaktan benı seyretmesı gozumun onunden gıtmıyo bn ona guvenmedım hıcbı zaman yorumunuz ıcın cok tesekkur edrım yanımda olsugunuz ıcın..:cry:

Geri