gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bı biskrem vermesem:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

-sofor bey.. gungoren"e gider mi? +hayir kardes.. avcilar arabasi bu.. -nasil olur? ama ben gungoren"e gitcektim..
    +yok dedim kardesim anlamiyon mu?
    -bi biskrem versem..
    +lan bi git basimdan.. polis var.. ceza yiicez simdi.. laahavlevelakuvvete.....

-leylaaaa.. terliklerimi getir..
    +banane mecnun.. bulasik yikiyorum.. kalkta kendin al..
    -bi biskrem versem ?
    +seni gidi salak herif.. püsküvütün paketi burda.. gel ben sana karsiliksiz veriyimde insanlik ogren..

-remzi abi.. bi Muratti versene..
    +kalmadi guzel kardesim.. zam gelcek diye dagitmiyolar..
    -hadi abi yaa.. vardir senin zulada bişiler..
    +valla yok diyorum olm.. anlamiyomusun?
    -bi biskrem versem ?
    +dikkat et.. bakkaldayiz.. şu raflara bi goz gezdirsene.. malmisin nesin..

-abi pardon.. yildirim beyazit"a nasil gidebilirim?
    +bilmiyorum abi.. bende yabancisiyim buralarin..
    -bi biskrem versem?
    +o zaman olur bak.. şu caddeyi takip et.. yolun sonundan saga devam et.. ilerdeki caminin orda kime sorsan gosterirler..
    -sağol abi
    *abi orda oyle bi yer varmiydi ki? yolladın çocuğu boşuna
    +ne biliyim acliktan miidem kaziniyodu.. iyi geldi enayi..

-abi naber yaa..
    +iyidir koçum.. senden naber?
    -iyidir abi ama bi biskrem versem daha iyi olucam sanki
    +ne biskremi lan? o nerden cikti?
    -ne biliyim abi.. Allah soyletti

+abi cok pis bi espri öörendim.. yapiyim mi sana?
    -yapma..
    +yaptim bile.. cek donunu.. eahueh..
    -olm kaç kere dedim sana umuma acik yerlerde espri yapma diye.. bi biskrem veriyimde sus artik..
    +. burda mi? ayip abi yaa.. ehauehuha..

admin: yaa güzel kardesim.. Allah"in uyesi.. ulan mutasyona ugramis modifiyeli sebze.. acma artik soyle saçma konular..
    user: abi bi dakka dur.. "tuvalette kaldiginiz süre" ile ilgili bi anket aciyorum.. bitince konusalim..
    admin: bak iyi cocuksun.. seni banlamak istemiyorum.. acma..
    :Adminin Kafasinda Bi Ampul Yanar:
    admin: aaa.. buldum.. bi biskrem versem ?
    user: ehihihi.. bir sonraki konumun basligini gorur gibiyim.. "hiç bi adminden rusvet aldiniz mi?"

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]

bı biskrem vermesem:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi Biskrem versem

Bi Biskrem versem

sofor bey.. gungoren"e gider mi? * hayir kardes.. avcilar arabasi bu.. - nasil olur? ama ben gungoren"e gitcektim.. * yok dedim kardesim anlamiyon mu? - bi biskrem versem.. * nan bi git basimdan.. polis var.. ceza yiicez simdi.. laahavlevelakuvvete..... - leylaaaa.. terliklerimi getir.. * banane mecnun.. bulasik yikiyorum.. kalkta kendin al.. - bi biskrem versem ? * seni...
  2. bakın bı

bakın bı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bİ biskrem versemmm

Bİ biskrem versemmm

-ayse.. cok tatlisin.. dayanamiyorum.. seni istiyorum.. vercen mi? +olmaz hakki.. veremem.. evlenmeden olmaz.. -bi biskrem versem ? +hakki.. ben sana iki biskrem veriyim, bi sktrgit basimdan.. -sofor bey.. gungoren'e gider mi? +hayir kardes.. avcilar arabasi bu.. -nasil olur? ama ben gungoren'e gitcektim.. +yok dedim kardesim anlamiyon mu? -bi biskrem versem.. +lan bi git basimdan.....
  4. Bi Biskrem Versem?Meçhul...

Bi Biskrem Versem?Meçhul...

Evet sayın takipçilerim merakla beklenen "meçhul gazoz içecek mi,şöhret olacak mı?":ang:sorusu ,cevabını özenli ve itinalı çalışmalarımla buldu.:meçhul:Evet meçhul gazoz içmedi ama maalesef ki biskremin çekiciliğine dayanamayarak o da şöhret oldu.İşte görüntüler....:yahoo: Olay aynen bu sırayla cereyan etti... Ben ona bu teklifi sundum önce..."Bi biskrem versem."...
  5. Biskrem Kurabiye Tarifi

Biskrem Kurabiye Tarifi

biskrem kurabiye tarifi biskrem tarifi kurabiye tırtıl tırtıl tarifleri bi biskrem versem?????????????? Malzemeler: 1 paket margarin 3 yemek kaşığı pudra şekeri 1 çay bardağı iri çekilmiş ceviz 300 gr güllü lokum aldığı kadar un Hazırlanışı Margarini şeker ile beyazlaşıncaya kadar eritin (elinizde). Cevizi ve aldığı kadar un ilave ederek yumuşak bir hamur elde edin. Lokumların...

Sayfayı Paylaş