gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bi Biskrem Versem?Meçhul...

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Evet sayın takipçilerim merakla beklenen "meçhul gazoz içecek mi,şöhret olacak mı?":ang:sorusu ,cevabını özenli ve itinalı çalışmalarımla buldu.:meçhul:Evet meçhul gazoz içmedi ama maalesef ki biskremin çekiciliğine dayanamayarak o da şöhret oldu.İşte görüntüler....:yahoo:
    Olay aynen bu sırayla cereyan etti...

Ben ona bu teklifi sundum önce..."Bi biskrem versem."

Biskremin çekiciliği karşısında gözleri faltaşı gibi açılan MeÇHuL o minicik ve masum görünümlü ama aslında hiç masum olmayan bisküviyi büyük bir afiyetle yedi..:meçhul:

Ve beklenen oldu o şidi şöhret ve şöhretinin tadını çatır çatır çıkarıyor.İşte karşınızda meçhulün şöhret olur olmaz verdiği kareler...

Elbette ilk olarak asıl saç rengine geri döndü ve sarışın oldu...

İşte MeÇHuL'ün meşhur olduktan sonra verdiği pozlar.Ne diyebilirim ki o doğuştan artistmiş:meçhul:

*
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *​

Taze şöhretimiz bu tempodan yoruldu ve hemen denize tatile koştu şimdi dinleniyor.Teşekkürler sevgili Meçhul...

Write By HayaL™

Son düzenleme: 8 Haziran 2009
  2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bi Biskrem Versem?Meçhul...
    vayytttt Meçhull :) hayırlı olsun. pozların da güzelmiş hani :kiss:
    burdan kameraman arkadaşa da teşekkür ederiz :p :kiss:

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Offffff Offffff meçhul ollmam olmam die nazlanmıstın amaaa masallah iyi pozlar vermişsin saol ortak yine iyi bir iş çıkarmıssın

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

vavvv yaa ben meçhula aşık oldum yaaff..kııss ne güselmişsin sen öyle maşallah...iyiki yemisin biskremi :) :)

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Vay gazozuna kanmayan ben bi biskreme kandım ya yazıklar olsun bana.Ama ciddi birşey var orta da oda ben biskrem delisiyim sen beni kör noktadan furdun nuri alçonun çırağı seni:seker:
    Var ya elime geçme hayal yaktım seni ben biskremime doyarken sen benim bu anımdan faydalanıp resimlerimi çekip nete sunarsın haa yakarım uleyn burayı:sinir:

(((Çok beğendim bende elinize düştüm ya inanın yandınız:meçhul:sıra bende kızlar kartanesi ve hayal iki ortak sizi iki ortak noktanızdan furcam:seker:)))

NOT:ellerine sağlık beğendim:seker:

BİR NOT DAHA:Resimlerime bayıldım harikaaaaa..:utan:

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:DFur datlum sen vurdun da ben ölmedim mi:D

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay valla kizlar, harikasiniz siz ya... Herseferinde kopuom bunlari okudukca..

emeginize saglik :D:D:D:D

8. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Meçhulde şöhret olmusşken sıradakii hedefff bellii bekleyin ve görün

Bi Biskrem Versem?Meçhul... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi Biskrem versem

Bi Biskrem versem

sofor bey.. gungoren"e gider mi? * hayir kardes.. avcilar arabasi bu.. - nasil olur? ama ben gungoren"e gitcektim.. * yok dedim kardesim anlamiyon mu? - bi biskrem versem.. * nan bi git basimdan.. polis var.. ceza yiicez simdi.. laahavlevelakuvvete..... - leylaaaa.. terliklerimi getir.. * banane mecnun.. bulasik yikiyorum.. kalkta kendin al.. - bi biskrem versem ? * seni...
  2. Bİ biskrem versemmm

Bİ biskrem versemmm

-ayse.. cok tatlisin.. dayanamiyorum.. seni istiyorum.. vercen mi? +olmaz hakki.. veremem.. evlenmeden olmaz.. -bi biskrem versem ? +hakki.. ben sana iki biskrem veriyim, bi sktrgit basimdan.. -sofor bey.. gungoren'e gider mi? +hayir kardes.. avcilar arabasi bu.. -nasil olur? ama ben gungoren'e gitcektim.. +yok dedim kardesim anlamiyon mu? -bi biskrem versem.. +lan bi git basimdan.....
  3. Meçhul...........

Meçhul...........

Meçhulüme özel ve güzel oldu :)..... Duvarlarından prangalı sevdalar sızıyor bu şehrin Akıyor sokaklardan ruhumun ıssız gar’ına Tut ellerimden Gözlerinin o gizli mabedine götür beni Bir çift söz, sokak çocuğu gibi Uyuyor kaldırımlarda Onu görmeden gidişin Kalışından belliydi Unutmamak için yerini köşesini kıvırdığım bir umutsun yüreğimde Sen meçhul geleceğimin Mecburi...
  4. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...

Sayfayı Paylaş