gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Bi de sınıf başkanıydım :):):)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Lise 1 .sınıfta hem sınıf başkanı,hem spor kolu başkanı idim.Bi gün Edebi metinler dersimizde yoklama alıyorum,hoca masasında bende tahtaya kalkmışım sınıfı sayıyorum hocanın masası tahtanın tam yanında.Neyse yoklama alırken,hocamız kızların siyah kalem sürmesinden hiç haz etmediği için arkadaşın birini gözüne kestirmiş tam fırçalarken,diğer yandan da ben gözümdeki sürmeyi silmeye çalışıyodum:D:Dtabi saolsun bütün sınıf bana bakınca hocamız diğer öğrenciyi bırakıp hemen bana geçti"E başkan e başkan sende bunu yaparsan".Tabi sınıf koptu bende gülücem ama gülemiyorum kızardım iiice.sanki ben Ülke yönetiyorum ya örnek olucam sınıf milletine.Ergeniz işte hocam naparsın.Ahhhhh ahhhh valla bütün sıkıntılara rağmen lise yılları süperdi.:D:D

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ee bende saçlarımı çok boyardım gözlerimdede lens vardı okulda herkes bana barbi derlerdi ama hocalar göz kalemi ve saç boyası için kıyameti koparırlardı hep sınıftan atar eve yollardı ben yine arsız gibi çekidüzen vermezdim kendime :D

3. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Ahhh ahh valla o zamanlar herşeye kızarlardı hocalar.Mesela bi gün sabah neden saçlarım ıslak görünümlü joleli diye okul sırasında fırça yediğimi hatırlıyorum:):)anacım şimdikiler bütün makyaj malzemesini torlayıp toplayıp,hatta yüzlerine boya küpü yapıyolar kimsenn bişe dediği yok.Ahhhh bizim zamanımzda böle miydi??:D:D

Bi de sınıf başkanıydım :):):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilmeseniz de bi şey kaybetmesiniz

Bilmeseniz de bi şey kaybetmesiniz

■ Her bireye eşit ölçüde toprak vermeye kalksak kişi başı en fazla 50 metre kare düşer. ■ Her birinsan ortalama olarak yılda 1140 telefon konuşması yapar; Ömrünün iki yılını telefon başında geçirir. ■ Dünyada en çok kullanılan isim Mehmet (Muhammed). ■ Eğer Çinliler önünüzden tek sıra halinde geçmeye başlasaydı bu sıranın sonu hiç gelmezdi. Neden? Nüfus artışı yüzünden! ■ Dünyanın...
  2. Bİ De Bunlara Bakin

Bİ De Bunlara Bakin

Soru: 4.murat neden intahar etmiş? Cevap: İlk 3'e giremediği için Evlenmeden olmaz Erhan ! O zaman evlenince ara beni... Soru : Metroseksuel nedir? Cevap : İ.enin yer altından gideni... Soru : Otuz Laz denizci boğulmuş, neden ? Cevap : Denizaltıları bozulunca ittirmeye kalkmışlar Temel yeni bir ayakkabı almış ayakkabıcıda ilk bir hafta sıkabilir demiş. Temelde ilk hafta giymemiş....
  3. ayağı sıkan ayakkabıyı genişletmenin başka bi yolu.....

ayağı sıkan ayakkabıyı genişletmenin başka bi yolu.....

ayakkabıyı genişletmek için sıkan ayakkabıya ne yapmalı sıkan ayakkabı nasıl açılır ayakkabı genişletme yöntemleri ayağı ayakkabıyı genişletmek bezi sulu olarak ayakkabının burnuna tepiştirin arkasına koyun ondan sonra bi poşete koyup difrizde bi gece bekletin göreceksiniz ayakkabınız rahatlayacak ve ayağınıza olacak....
  4. 2050 de sınıflar böyle olacak:)

2050 de sınıflar böyle olacak:)

dikkatli bakın!!!!!!!!:D:D
  5. Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

eski ramazanlar, anıları, gelenekleri, yemekleri, terbiyesi hakkında genel bilgiler burda sevgili melekler aklıma eski ramazanlargeldi ve konu açmak istedim:D eskiden ansıldı ramazanlar? herkeste bir telaşş bir koşturmaca iftar heycanıı ellerde ekmekler pideler iftara yakın komşularda bir telaş herkes bir birine yemek verir hatta yarışırlardıı iftar davetleri olurdu tüm akrabalar...

Sayfayı Paylaş