gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Bi Dua....

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

uzun zaman önce bu duayi internette bulmustum, caresiz kaldigim bir anda.. hemen dua defterime yazmistim.. bugün sabah namazindan sonra okurken sizlerle paylasmak istedim. bazen dua etmek istiyoruz ama aklimiza etmek istedigimiz gibi kelimeler gelmiyor. O anki piskolojimiz buna engel oluyor. Benim suanki hisslerimi cok güzel anlatiyor bu dua.. o yüzden sizlerle paylasmak istedim. Rabbim tüm sorunu olanlara ve sIKInti cekenlerin yardimcisi olsun Amin
    Allahim kuvvetimin tükendigini Sana arz ediyorum
    gücümün azaldigini, insanlarin gözünde kücük düstügümü Sana sikayet ediyorum
    Ey Merhmeltilerin en Merhametlisi
    Sensin ezilmislern Rabbi, Sensin benim Rabbim
    Beni kimlerin eline biraktin
    Bana gaddarlik yapan insanlarn elinemi
    yoksa devami ipotek edecek bir düsmanami?
    Eger Sen bana gücenmedinse
    kesinlikle bunlara aldirmiyorum
    Lakin iyiligin beni rahatlatacaktir
    Senin Nuruna siginirim
    karanliklari aydinlatan nuruna
    gelecek gazabin, bana ulasacak öfkenden
    kacip kurtulacak bir siginak ariyorum
    Sana sigindim, yeterki razi ol
    Kuvvet ve güc Sendendir, yalniz senden...
    Amin

Bi Dua.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''dua''

''dua''

Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır... Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle .. _Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut büyüklüğündeki bu şişlikte ne.. Annem gözümün üzerindeki...
  2. sıkıntılı zamnalarınızda okuyabileceğiniz bi kaç dua..

sıkıntılı zamnalarınızda okuyabileceğiniz bi kaç dua..

sıkıldığınızda yada üzüntülü zamnlarınızda okyabileceğiniz bi kaç dua.. -Ben bir söz bilirim ki, büyük bir üzüntüye, sıkıntıya düşmüş bir kul söylerse, Allah Teâlâ ona muhakkak bir çıkış yolu açar. Bu, kardeşim Yûnus'un sözüdür: Karanlık içinde kaldığı vakit: "Senden başka ilâh yokdur. Seni tenzih ederim, muhakkak ki ben zâlimlerden oldum." demişti. (25) Resûlullah -sallallahu...
  3. çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bi dua..

çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bi dua..

Çocuk Olması Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7) Aşağıdaki ayetler dua makamında okundukları vakit, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye yaramaktadır. Çünkü Zekeriya...
  4. dua

dua

yemekten önce yapılması gereken dua

Sayfayı Paylaş