gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bi Erkek İsimleri

Konu, 'b-Erkek İsimleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bican: cansız Bidil: hindistan' da yerleşmiş farsça yazan büyük Türk şairi

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için tşkr

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bilgin
    de var

Bi Erkek İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi- Kız İsimleri

Bi- Kız İsimleri

Bibi: babanın kız kardeşi Bidar: gafil olmayan, uyanık olan Bidayet: başlama, başlangıç Bigane: ilgisiz, kayıtsız
  2. İc-Erkek İsimleri

İc-Erkek İsimleri

İcab: lazım gelme, gerçek bir sözleşme için ilk söylenen söz olumlama, olumlu hale gelme İcabi: lazım gelme, gerçek bir sözleşme için ilk söylenen söz olumlama, olumlu hale gelme
  3. İk-Erkek İsimleri

İk-Erkek İsimleri

İkan: sağlam biliş, bilme İkbar: büyük, ulu görme, görülme İkdam: ilerleme ilerlemeye çalışma
  4. bu erkekler bi enteresan:)

bu erkekler bi enteresan:)

Erkek: 'Seninle cikmaktan biktim.Artik buna bir son verelim.' Kadin: 'Ayrilmak istedigini hic fark ettirmemistin, sasirdim! ' Erkek:'Seninle olan hersey cok guzeldi ve hep oyle kalacak.' Kadin:'Gitmek istiyorsan; elimden hic bir sey gelmez.Nerede yanlis yaptim acaba, sorun neydi? ' Erkek: 'Sorun herkesin kendince bir dunyasi ve yasantisinin olmasiydi.' Kadin: 'Bu her insanda aynidir...
  5. İngilizce Kadın Erkek İsimleri

İngilizce Kadın Erkek İsimleri

İngilizce İsimler İngilizce Kadın Erkek İsimleri Merhaba Melek'ler, bizden ricada bulunan misafirimiz için ve sizler için de İngilizle bay bayan isimlerini bu yazımızda listeliyoruz :) Bayan İsimleri Anlamı Adela Barbara Calanthe Deborah Erica Flora Gardenia Heaven Isabel Jacqueliny Katherina Lessie Mabelle Nerissa Olivia Rosemary Scarlett Tamela Ursula Valerie Winona Xenia Yasmin Zena...

Sayfayı Paylaş