gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bi facebook akıllılığı daha

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Bi facebook akıllılığı daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi fedakarlık örnegi daha...

bi fedakarlık örnegi daha...

Kral penguenler, her yıl Mart sonlarında üreme yerlerine gelirler. Dişi penguen tek bir yumurta yumurtlar ve gider. Bundan sonra baba penguen Temmuz ortasına kadar süren -30C'ye varan soğuklarda ve hızı 120 km./saati bulan rüzgarlarda hiçbir şey yemeden kuluçkaya yatar. Bu 4 aylık kuluçka süresinin sonunda erkek penguen açlıktan ağırlığının yarısını kaybeder. Dişinin geri dönmesinden sonra...
  2. Levent Yüksel - Bi Daha

Levent Yüksel - Bi Daha

Oynaşır mıyım bi' daha Kadın mı kız mı tövbe bi' daha Ben ettim sen etme affet Bırakma beni bu karda kışta Bitti Geçti gitti tövbe Tövbe tövbe Tövbe tövbe Tövbe tövbe Dolaşır mıyım bi' daha O bar bu bar geceden sabaha Hadi kapat beni evlere at Dönersem eğer koy kapıya Kalk gidelim Ele oh dedirtme Sevdiğini kurda kuşa yedirtme Hadi gidelim kalk gidelim Bize gidelim eve gidelim...
  3. domuz gribinde bi ölüm daha

domuz gribinde bi ölüm daha

Üniversite öğrenimi gördüğü İstanbul'dan Manisa'nın Salihli ilçesine gelen 28 yaşındaki Yusuf Demirtaş rahatsızlanması üzerine önce Salihli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Demirtaş, burada durumunun ağırlaşması üzerine Manisa Devlet Hastanesi'ne sevkedildi. Domuz gribi şüphesiyle yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Demirtaş, tüm müdahalelere rağmen akşam saatlerinde hayatını kaybetti....

Sayfayı Paylaş