gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Bi Forumda Görevli Olan Öğretmenin Günlüğü (bilgemin dikkatine)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Öğrenci 1 : Lan versene kalemimi , Öğrenci 2 : Hadi lan o benim kalemim vermiyorum Öğrenci1 : Vericeksin ya hırsız kalemimi ver ,
    Öğretmen : İşttt birbirinizle düzgün konuşun bakiyim bak sınıftan banlarım sizi

Öğretmen yazılıları okuyor ,
    1. kağıt : Hmm evet doğru 10 puan , 10 puanda bundan...
    2. Kağıt : az önce verildi bu konu yeter ya arama yapmadan cevap yazmayın kilitli
    3. Kağıt : Bak bundada aynı konu ben size kuralları okuyun demiyormuyum kilitli

Öğretmen sınıfta ve bir öğrenci geliyor koşarak
    Öğrenci : Öğretmenim bahçede kavga çıktı ,
    Öğretmen : Banla hepsini
    Öğrenci : Anlayamadım öğretmenim
    Öğretmen : He şey doğru senin banlama yetkin yoktu dimi ,konuyu kilitle ahmete haber ver
    Öğrenci : Öğretmenim iimisiniz ne konusu ne kilidi ne ahmet i bizim sınıfta ahmet diye biri yok zaten ,
    Öğretmen : Ofss şey pardon tmm sen git ben geliyorum.

Forumda adminlik yapan bir öğretmen

Adminlerden asistanlık isteyince asistanlık işin çok uzarya hani birde kızarlar

Öğrenci : Öğretmenim hani beni spor kolu başkanı yapıcaktınız
    Öğretmen : Başvurunu yaptın mı
    Öğrenci : Evet
    Öğretmen : Ben size başvuru yaptıysanız asistanlık istemek yok kızarım demedim mi
    Öğrenci : Anlayamadım öğretmenim ne asistanlığı , siz öyle bişey demediniz,
    Öğretmen : Nasıl demedim forum kurallarını ve mod başvurusunu okumadın mı
    Öğrenci : Öğretmenim ne diyorsunuz hiçbirşey anlamıyorum
    Öğretmen : Şey ya anla işta başkanlık istemek yok demedim mi ben sana başkanlık kurallarını okumadın mı otur yerine ,
    Öğrenci : ama öğretmenim
    Öğretmen : Sus birde karşılık veriyor 2 gün banlısın
    Öğrenci : Öğretmenim ban ne demek
    Öğretmen : Neyse boşver sen banın ne demek olduğunu, otur yerine ve dersine çalış hadi

Bekçi ile Öğretmen arasında geçen konuşma

Bekçi : Hayırlı sabahlar öğretmen bey/hanım
    Öğretmen : Hayırlı forumlar bekçi efendi
    Bekçi : Ağğğyyy anlayamadım
    Öğretmen : He şey pardon sana da hayırlı sabahlar

Müdür ile müdür yardımcısı arasında geçen konuşma , müdür bir forumun admini yardımcı ise bir forumda yönetici

M.yardımcısı: Buyrun adminim pardon müdürüm beni çağırtmışsınız.
    Müdür : Gel bakalım içeri
    M.Yardımcısı : Buyrun ,
    Müdür : ben sizi kaç kere uyardım yönetici olmanız üyelere istediğiniz gibi davranma hakkını vermez
    M. yardımcısı : Şey pardon anlayamadım siz ..........com un damı adminisiniz.
    Müdür : Ne admini ne zırvalıyorsunuz.
    M.Y : Ama üyeler ve yöneticlikten bahsettiniz
    Müdür : Siz bana ne bakıyorsunuz anlayın işte yardımcı olmanız öğretmenlere istediğiniz gibi davranmanız anl( küfür kullandınız -Yönetim Görmeden Silmeniz Tavsiye Edilir ! )( küfür kullandınız -Yönetim Görmeden Silmeniz Tavsiye Edilir ! )( küfür kullandınız -Yönetim Görmeden Silmeniz Tavsiye Edilir ! )( küfür kullandınız -Yönetim Görmeden Silmeniz Tavsiye Edilir ! )( küfür kullandınız -Yönetim Görmeden Silmeniz Tavsiye Edilir ! ) gelmez
    M.yardımcısı : ama bazı üyeler var ki ayy şey öğretmenler çok anlayışsızlar
    Müdür : O tür üyeleri bana bildirin ban cezası verelim
    M.Y : Aaa artık okulda da mı ban cezası var?
    Müdür :Ya ofss sen ne salak kadınsın be yok öyle bişey yanlış söyledim anla işte.Hadi çık şimdi odamdan
    M.Y : Siz benle ne biçim konuşuyorsunuz yöneticlikten ofss pardon M.Y dan istifa ediyorum.
    Müdür : Cehennemin dibine kadar yolun var süresiz bannnn

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bi Forumda Görevli Olan Öğretmenin Günlüğü (bilgemin dikkatine)
    :hhh: :hhh: Çok iyi yaa :hhh: :hhh: Bilge (öğretmen) admin'den +100 rep sana

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

saol bilgem rep veren ellerin dert görmesin hemi banlama beniiiiiiiiii

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yok ban'lamam seni :) Düşünen iyi düşünmüş gerçekten yazıyı :)

Bi Forumda Görevli Olan Öğretmenin Günlüğü (bilgemin dikkatine) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika bi doğa olayı

harika bi doğa olayı

harika doğa olayları doğada gerçekleşen olaylar Binlerce yılda bir olacak olay Haziran Ayı başlarında gerçekleşti. Washington'ın 600 metre üzerinde gerçekleşen olayda Güneş ışınları buz parçacıkları taşıyan bulutlara belli bir açıyla vurunca ortaya olağanüstü bu görüntü çıktı. Ateşten Gökkuşağı” adı verilen bu olayın gerçekleşmesi için onlarca faktörün sırayla gerçekleşmesi gerekiyor..!...
  2. Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki...!!!

Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki...!!!

Bir forumda görev alan öğretmenin okuldaki davranışı Öğrenci 1 : Lan versene kalemimi , Öğrenci 2 : Hadi lan o benim kalemim vermiyorum Öğrenci1 : Vericeksin ya hırsız kalemimi ver , Öğretmen : İşttt birbirinizle düzgün konuşun bakiyim bak sınıftan banlarım sizi Öğretmen yazılıları okuyor , 1. kağıt : Hmm evet doğru 10 puan , 10 puanda bundan... 2. Kağıt : az önce verildi bu konu...
  3. Öğretmen Olan Melekler

Öğretmen Olan Melekler

MeleklerMekanı.com'da yer alan öğretmen meleklerimiz burada toplansınlar lütfen :) Bütün öğretmen melekler buraya :)
  4. Konusu öğretmen olan şiirler

Konusu öğretmen olan şiirler

Lütfen öğretmen ile ilgili şiirler varsa yazarmısınız ? Konusu öğretmen olacak, acil lazım..

Sayfayı Paylaş