gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slm, Mustafa Sandal hayranıyım, yeni albümünden Bi Git Bakalım şarkısının sözlerini istiyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

günaydın, mustafa sandalın yeni albümü çıkmış sanırım, organik, o şarkısının sözlerini arıyorum bulabilir misiniz ?
  2. Mustafa Sandal Son Albümünden Bi Git Bakalım Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Son Albümünden Bi Git Bakalım Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Bi Git Bakalım Şarkı Sözleri Mustafa Sandal Bi Git Bakalım şarkısı sözü Son albümü Organik ile sevenleriyle buluşan Mustafa Sandal başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Merak eden hayranları için Mustafa Sandal Bi Git Bakalım şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Yalandık, dolandık kıymeti kalmadı şimdi Aramızda suçlu kimdi Atardık, tutardık en büyük aşktı bizimki...
  3. Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkı sözleri Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkısı sözü Sevgili melekler, sevilen pop sanatçımız Mustafa Sandal 'dan Kurşun Geçirmez şarkısı sözleri ile karşınızdayız :) Öğrenemedim gitti sevmeyi sevilmeyi adam gibi Durduramadım gitti içindeki seni senleri Anlayamadım gitti ta içten gerçekten sevmeyi Susturamadım gitti içindeki o hoyrat sesleri Kurşun...
  4. Mustafa Sandal Bi Git Bakalım Sözleri istiyorum sizden

Mustafa Sandal Bi Git Bakalım Sözleri istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar ben sizden Mustafa Sandal Bi Git Bakalım Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ederim.
  5. Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Mustafa Sandal Kum Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Kum Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler az önce sizlere Mustafa Sandal Ego şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal Organik albümünde yer alan şarkısı Mustafa Sandal Kum sözleri sunuyoruz. Taşınmıyor gölgeler sırtında hayat boyu Bak herkesin kalbine nasıl da kırık dolu Hayaller beslenirken nesil nesil yalanlar Bu yüzden...

Sayfayı Paylaş