Bi gün gerçek olur mu?

twins

Yeni Üye
Üye
Bi gün gerçek olur mu?
benim hayalim bigün bütün borçlarımızın bitmesi...istediğim gibi bi ev mümkünse kaloriferli olsun...bi de çocuk istiyorum...hayatım düzenli gitsin....hergün bi yerden bişey çıkmasın itiyorum...kaynanamlar hep köyde otursun istiyorum:) (altkatımda oturuyo ama genelde köyde duruyo orayı daha çok seviyomuş:))bayramda bi sorun olmasın işten çıkayım istiyorum...:S:S:S

amin canım ya sağoll...hayat insana bazen istediklerini vermiyo...yine de halime şükrediyorum ne büyük dertleri olanlar var...

" İstediklerinizde birşey yok ki :) Birazdan size uzanacak sihirli bir değnek ile parayı çocuğu ve huzuru blabileceksiniz "

Tarzında bir cümle sizi her ne kadar iyi hissettirsede bu dedikleriniz meksikada bile olmuyor :) Ama azmedin, birgün olacak olma ihtimali bile sizi mutlu edecektir eminim.

Mutluluğunuza mutluluk, huzurunuza huzur gelmesi dileklerimle :)

" İstediklerinizde birşey yok ki :) Birazdan size uzanacak sihirli bir değnek ile parayı çocuğu ve huzuru blabileceksiniz "

Tarzında bir cümle sizi her ne kadar iyi hissettirsede bu dedikleriniz meksikada bile olmuyor :) Ama azmedin, birgün olacak olma ihtimali bile sizi mutlu edecektir eminim.

Mutluluğunuza mutluluk, huzurunuza huzur gelmesi dileklerimle :)

tabiki canım bu dediklerimin olması için bi kaç sene lazım ve işlerin yolunda gitmesi lazım...ama bigün olur inşallah...zaten insanız ne de olsa onlara sahip olsam da ben yine başka şeyler isterim...hayatta en önemlisi aile huzuru gerisi Allah ın izniyle gelir ümitliyim...teşekkürler bu arada

bende çok şey istiorum we basarmak için uqrasıorm .çabalamazsak hiçbişeye sahip olamayız ..demekki napmak lazmmıııışşş...ÇABALAMAK uqrasmak lazmmış..

evet bi de Allah ın yardımı lazım bi kapıları zorlarken onun da açılmasına izin vermesi lazım...inşallah herşey yolunda gider...

Twins'm canım benim bu istediklerin eğer gerçek olsa hayatın bir anlamı olmazdı herşey elinin alında olsa ozaman kıymetini bilemezdin.. Borç nedir ki ödenir.. tabi zamanla .. pat diye hiç birşey gerçekleşmez.. çocuk desen Allaha dua et hiç bir şeyi karşılıksız koymaz olmuyorsa bile bundana hayır vardır unutma!
Kaynana olayına gelince zaten köyde duruyomuş çoğunlukla okadarınada katlanıvercen artık balım..Hem tuzu biberi derken baştan o gelio onu kastetmiştim..

Sabır balım zamanla herşey olur ewinde olur Allah yeterki eşine çalışma gücü versin.. sağlık versin....

Ben canı gönülden diliyorum Rabbimden...

olur hayatım belki şuanki durumda sana zor gibi geliyordur ama imkansız hayallerin yok Allah daha büyük sorun vermesin herşey olacağına varır.

Geri