gebe
  1. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bi gün gerçek olur mu?

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında twins tarafından paylaşıldı.

benim hayalim bigün bütün borçlarımızın bitmesi...istediğim gibi bi ev mümkünse kaloriferli olsun...bi de çocuk istiyorum...hayatım düzenli gitsin....hergün bi yerden bişey çıkmasın itiyorum...kaynanamlar hep köyde otursun istiyorum:) (altkatımda oturuyo ama genelde köyde duruyo orayı daha çok seviyomuş:))bayramda bi sorun olmasın işten çıkayım istiyorum...:S:S:S

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ya inşş istediğin herşey olur Allah büyüktür iyi düşünn umarımm en kısa zamnda istediğin herşeye kavuşursun :kiss:

3. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım ya sağoll...hayat insana bazen istediklerini vermiyo...yine de halime şükrediyorum ne büyük dertleri olanlar var...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    " İstediklerinizde birşey yok ki :) Birazdan size uzanacak sihirli bir değnek ile parayı çocuğu ve huzuru blabileceksiniz "

Tarzında bir cümle sizi her ne kadar iyi hissettirsede bu dedikleriniz meksikada bile olmuyor :) Ama azmedin, birgün olacak olma ihtimali bile sizi mutlu edecektir eminim.

Mutluluğunuza mutluluk, huzurunuza huzur gelmesi dileklerimle :)

5. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tabiki canım bu dediklerimin olması için bi kaç sene lazım ve işlerin yolunda gitmesi lazım...ama bigün olur inşallah...zaten insanız ne de olsa onlara sahip olsam da ben yine başka şeyler isterim...hayatta en önemlisi aile huzuru gerisi Allah ın izniyle gelir ümitliyim...teşekkürler bu arada

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah hayallerin gercek olur canım.sen umudunu kaybetme yeter inandıktan sonra basaramayacağin sey yok.sevgilerle.

7. _qoNcuK_

_qoNcuK_ Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    bende çok şey istiorum we basarmak için uqrasıorm .çabalamazsak hiçbişeye sahip olamayız ..demekki napmak lazmmıııışşş...ÇABALAMAK uqrasmak lazmmış..

8. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet bi de Allah ın yardımı lazım bi kapıları zorlarken onun da açılmasına izin vermesi lazım...inşallah herşey yolunda gider...

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Twins'm canım benim bu istediklerin eğer gerçek olsa hayatın bir anlamı olmazdı herşey elinin alında olsa ozaman kıymetini bilemezdin.. Borç nedir ki ödenir.. tabi zamanla .. pat diye hiç birşey gerçekleşmez.. çocuk desen Allaha dua et hiç bir şeyi karşılıksız koymaz olmuyorsa bile bundana hayır vardır unutma!
    Kaynana olayına gelince zaten köyde duruyomuş çoğunlukla okadarınada katlanıvercen artık balım..Hem tuzu biberi derken baştan o gelio onu kastetmiştim..

Sabır balım zamanla herşey olur ewinde olur Allah yeterki eşine çalışma gücü versin.. sağlık versin....

Ben canı gönülden diliyorum Rabbimden...

10. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    olur hayatım belki şuanki durumda sana zor gibi geliyordur ama imkansız hayallerin yok Allah daha büyük sorun vermesin herşey olacağına varır.

11. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın...işte insan herşey hemen olsun bitsin istiyo...şu da var benim bu hayallerime fazlasıyla sahip olan insanlar var onlarında başka hayyalleri var işte...insanoğlu sadece ister:)) ama inşallah bigün hepimizin hayalleri olur

teşekkürler evet Allah daha büyük dert vermesin inşallah:ıslık:

12. yagmur33

yagmur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Bi gün gerçek olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi gün yolda

bi gün yolda

bi gün yolda yürürkene adamın biri geldi ve yüzünüze tükürdü tepkiniz nolurdu
  2. Tamamen GerÇek Bİ Tlfn KonuŞmasi

Tamamen GerÇek Bİ Tlfn KonuŞmasi

Yardım hattı, buyrun, nasıl yardımcı olabilirim? - Bir sorunum var. - Nasıl bir sorun? - Yazı yazıyordum, birden bütün kelimeler gitti? - Gitti mi? - Yok oldu! - Ekranda şu anda ne görüyorsunuz? - Hiç bir şey. - Hiç bir şey mi? - Yazdığım hiç bir şey ekrana çıkmıyor. - Hala Wordperfect programında mısınız yoksa programdan çıktınız mı? - Bunu nereden bileyim? - Ekranda bir "C" harfi...
  3. yanlışkıla korunmadık ertesi gün hapı içsem olur mu

yanlışkıla korunmadık ertesi gün hapı içsem olur mu

benim 4 yaşında oğlum var henüz çocuk düşünmüyoruz ama yanlışlıkla korunmadık acaba ertesi gün ilacı içmelimiyim ama eşim istersen içme dedi olursa olsun dedi karar veremiyorum oglum çok yaramaz ne yapmalıyım akıl verin bana acil...
  4. 10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

Meraba arkadaşlar hamileliğinde 6. Haftaya kadar hiç bi şekilde belirti hissetmeyen var miii ? Yani illa belirti olur mu mesela regl gününü 10 gün geçince illa belirti olur mu?
  5. Adetime 3 gün var hcg değeri yardımcı olur musunuz

Adetime 3 gün var hcg değeri yardımcı olur musunuz

adetime 3 gün kala test yaptım 8 gecime olunca yine yaptırdım 16 sizce hamilemiyim ? lütfen çabuk cevap verin eşime süpriz yapıcam neolur.

Sayfayı Paylaş