gebe
  1. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bi Karamel gördüm sanki=p

Konu, 'Çöplük' kısmında CarameL tarafından paylaşıldı.

Ben geldimm uzun zaman oldu hepinizi ozledım cokca.
    canm meleklerimm :):)

Bi Karamel gördüm sanki=p konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi ben eksiktim ben de yettim :p

bi ben eksiktim ben de yettim :p

slmm, baktım melek diosunus baktım tüm melekler burda bi daha baktım bi ben eksiğim ben de geldim :p artıq tamamıs millet :)) ismim Melis Adanadayım :)) hoşbulduuumm :)))
  2. birde buna bi bakın...

birde buna bi bakın...

Elektirikler KesiLdi .. Mum ve Kibrik aramaya SON .. Kibritli Mum Yumurtamı kıracaksınız .. Daha acemimisiniz Sorun değil .. Bu çok kullanıŞLı .. iLk Evinizde iLk gecenizmi Korkmayın bu terlikler sayesinde hiçbiryere çarpmicaksınız Elinizi kesmekdenmi korkuyorsunuz bıçaklığınız mı yok işte bu size göre Araba aLdınız ve JantLarı kötü mü .. hemen bunlarla değiştirin BunLar çok...
  3. ah bi görsem

ah bi görsem

ah yar bir bilsen içimdekileri sözleri Ah bir görsem bitirsem içimdeki özlemini... Sana sımsıkı sarılmak istiyordum... Ah bir görsem bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden sevginden vazgeçmek... Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye galiba böyle de başarabilirim... Ah bir görsem bitirsem içimdeki özlemini... "Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana...
  4. Bir Hamburger Pasta Gördüm Sanki ..

Bir Hamburger Pasta Gördüm Sanki ..

Özellikle görünüşü ile adeta bir hamburgeri andıran bu pasta ile misafirlerinizi şaşırtacaksınız. İddia ediyorum.. Denemek serbest! SÜNGER (HAMBURGER) PASTA Pasta İçin Malzemeler 4 yumurta 1.5 su bardağı tozşeker 1 su bardağı mısır unu 1 su bardağı nişasta 1 tatlı kaşığı karbonat 1 su bardağı krema 1 yemek kaşığı pudraşeker 1 tatlı kaşığı vanilya 80 gram çilek marmeladı 250 gram çilek 1...
  5. Kızlar gelin bi konuscaz :P (Güneş kızarıklığı)

Kızlar gelin bi konuscaz :P (Güneş kızarıklığı)

Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var ve tek umudum sizsiniz :) Sorunum bir çok kişinin sorunu gibi yanaklarımdaki kızarıklıklar.. Ben size hemen olayı anlatayım. Olay kuzenimle internet üzerinde sivilcelere iyi gelen bir maskeyi yapmaya başlamamızla başladı. Maske Tarçın, limon suyu karışımı yüzümüze sürüyorduk ve kuruyordu. Ben bunu tatilde güneş altında kaldıkdan sonra uyguladım ve feci bir...

Sayfayı Paylaş