Bi köşede benim olsun ..

Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul,
Görmedim gezmediğim, sevmediğim hiç bir yer.
Ömrüm oldukça gönül tahtıma keyfince kurul,
Sade bir semtini sevmek bile bir ömre deyer.

Nice revnaklı şehirler görülür dünyada,
Lakin efsunlu güzellikleri sensin yaratan.
Yaşamıştır derim en hoş ve uzun rüyada,
Sende çok yıl yaşamış, sende ölen,sende yatan.

oooofffff şu kem gözler yüzünden başıma gelmeyen kalmadı yaa yeter yaa yeter!!!!!! İlişkimden o fesat gözlerinizi çekin biz böyle mutluyuz !!!! Yeter!!Amaçları ne bilmiyorum ama hedeflerine ulaşamayacaklar! Onlar boyle yaptıkça biz Aşkımıza daha çok sarılıyoruz daha bütün oluyoruz.!!! Son bişi Kem gözler pörtlesin yerinden çıksın :D:D
Kim ne derse desin Ben sevgilimi çok seviyorum!

ooohhhh yazdım yazdım rahatladım yaaaa :D:D

oooofffff şu kem gözler yüzünden başıma gelmeyen kalmadı yaa yeter yaa yeter!!!!!! İlişkimden o fesat gözlerinizi çekin biz böyle mutluyuz !!!! Yeter!!Amaçları ne bilmiyorum ama hedeflerine ulaşamayacaklar! Onlar boyle yaptıkça biz Aşkımıza daha çok sarılıyoruz daha bütün oluyoruz.!!! Son bişi Kem gözler pörtlesin yerinden çıksın :D:D
Kim ne derse desin Ben sevgilimi çok seviyorum!

ooohhhh yazdım yazdım rahatladım yaaaa :D:D

elemterefişkemgözlereşişşş :D Allah nazarlardan saklasın sizi tatlııım,tüüüüüm mutlu çiftleri.. :) çok hoşuma gitti yazdığın bnde maydanoz oldum köşene :D:D

"-Oof dedi.
-Ne oldu? dedim .
-Hiiç dedi.
-Herseyi bırak gel benimle dedim.
-Olurmu ? dedi.
-Topu topu bi tabak fazla koyarız soframıza dedim.
-Olmaz dedi.
-Neden? dedim.
-Aynı tabaktan yeriz dedi.
Bir daha Sevdim.."

küçük iskender

Bildiğiniz üzere bugün benim doğum günüm.. :utan:Başta ailem olmak üzere sevgilime,arkadaşlarıma ve burada olan tüm arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim.. Unutulmaz bir gün yaşadım sayenizdee :):):) :cah:

Geri