gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

bi öneride Krizantem'den

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

yani site çok güzel hertürlü alışverişi yapıyoruz pekı daha çok kaynaşmamız için yaptığımız makyajlar giydiğimiz kıyafetler yada el becerilerimiz ama sadece kendimizin yaptığı şayleri paylaşacaımız bi alan olsa da güzel olur kusur ettiysem affola sadece kendi görüşüm

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
  3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

teşekkür ederim ben bunları görmüştüm de bütün melekler paylaşsa dedimdi hani yanlış anlaşıldım galiba herşey mevcut burda sadece üyelerin kendi yaptıklarımızı paylaşsak dedim o amaçlı yani

bi öneride Krizantem'den konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dudaktan saça bi çok güzellik önerileri..

dudaktan saça bi çok güzellik önerileri..

Güne zinde başlamak Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden arındırmak için bir bardak limonlu ılık su içebilir, cildinize de maden suyu ile masaj yaparsanız canlandırmış olursunuz.Diş sağlığı Diş etlerinizi kuvvetlendirmeniz için küçük taneli tuzları diş fırçanızın üzerine koyun. Daha sonra da diş etlerinize kadar dişlerinizi fırçalayın.Susuz ciltler için Vücudunuzda su...
  2. :SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

:SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

Pek büyük bi sorun olmayabilir ancak benim için çok önemli.. Saçlarım çokçabuk yağlanıyor :(( Ve bu durum canımı çok sıkıyorr.. Saçlarımı 3 gün yıkamazsam sanki 1 haftadır yıkamamışım gibi duruyor ve çok rahatsızlık duyuyorum.. LÜTFEN BANA YARDIM EDİİİNN.!!!! Önerilerinizi bekliyorumm.. :hasta:
  3. Bi bakarmısınız?

Bi bakarmısınız?

Merhaba kızlar :) bu sefer kendim için değil kuzenim için sizlere soru sormaya geldim :D kuzenim yeni evli eşiyle ilk defa ilişkiye girdi.Adet olması gereken günde ilişkiye girmişler adet kanaması başlamadan.Sanırım korunmamışlar 3gün sonra kuzenim adet olmuş.Korkuyor şimdi daha yeni evliler bebek için çok erken diyo.Sizce hamile olma ihtimali var mı?Bence yok ama sizlerede bi danışayım...

Sayfayı Paylaş