gebe
  1. divinity

divinity Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8

bi rezil okul anısı da benden gelsin

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında divinity tarafından paylaşıldı.

benim saçlarımı ortaokula başladığımda kısa kestirmiştik ...okula başlarken bide ikinci dönemin başında hep kesitrmek zorundaydım liseye geçtikten sonra uzatmayı kafaya koydum ama kontrollerden bir türlü geçemiyordum bağlanacak kadar olmuyordu bir türlü lise 2. sınıfa geçince okulların açılmasına 1 gün var ...kız kardeşimde saçlarının uzunluğundan şikayet ediyordu
    o anda tepemde o lambadan yandı
    kardeşimin saçlarını taradım bağlayıp ördüm
    sonra örgünün ucunuda bağlayıp üstteki lastiğin dibinden kestim [​IMG] tabi kardeşimin saçları berbat oldu iğrenç bi model çıktı ortaya önler uzun arka kısacık bağlasa bağlanmıyor falan
    sonra ben okulun açıldığı gün saçımı minicik bağladım
    sıkı bi lastiklede kardeşimin kestiğim saçını kendi saçıma bağladım
    kırık kolu bacağı sarar gibide 2 metre kurdeleyle ek yerini sardım anlaşılmasın diye çıktım gittim okula
    herkes nasıl uzattın saçlarını diye soruyor...bende hiç çaktırmıyorum güya hergün yıkadım diyorum
    istiklal marşı için sıra olduk tabi ben en öndeyim
    benim arkamdakiler gülmekten kırılıyorlar
    merakta ediyorum ama hazıroldayım dönüp bakamam
    marş bitti kızın biri eline kardeşimin saçını almış "canım saçın düştü " diye elime verdi :abo:arkama döndümki bütün okul bana gülüyor :zonked:yer yarılmadıki içine giriyim :shot:
    o sene okulda herkes tanıyordu beni saçı istiklal marşında düşen kızdım

black_catt, MaWiM ve TUNAA bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Koptum hahaha Kahkaha sesim tüm binayı sardı, hatta caddeye kadar indi diyebilirim hahaha
    Saçı düşen kız, saçı düşen kız hahaha Harikasın ya, çocuk aklı ile muhteşem bir olay yaşamışsın hahaha Bir de ben kendime derdim küçükken çok orjinal fikirli ve fırıldaktım diye hahaha Yok kardeşim benden daha mucitleri de varmış hahaha

ALLAH'da seni böyle kahkahayla güldürsün hep emi hahaha Hala gülüyorum, kendimi toparlıyamadım ayol hahaha

divinity bunu beğendi.
  3. divinity

divinity Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    :utan: daha çok var bende aklıma geldikçe yazacam :D:D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hay Allah kimin aklına gelir böyle bir şey valla seni zekandan dolayı tebrik ediyorum:D:Dsen portatif kaynak yapmışsın saçına ama kaynak tutmamış anlaşılanhahaha

divinity bunu beğendi.
  5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    kardeşinin hakkımı kalmadı sende alla çok zekiymişsin bbenm aklıma gelmezdi böyle bişey

divinity bunu beğendi.
  6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Valla yaz da bizi de güldür, sevaptır :D:D

divinity bunu beğendi.
  7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    kardeşine üzüldüm ama çok eğlenceli bir hayatın olmuş belli gül gül öldüm

divinity bunu beğendi.
  8. sweet_simge

sweet_simge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    süper yhaaa o günden snra okuldaki halini düşünemiyorum kardeşine de yazık vallaaa xDD

divinity bunu beğendi.
  9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha yarıldım resmen karnım ağrıyo gülmekten hahaha ölme sen emi :D:D kim olsa gülmekten yerlere yatar o okulda olmak isterdim hahaha :D:D

divinity bunu beğendi.
bi rezil okul anısı da benden gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. orta okulda yaşadığım garip  ve bi o kadar da heycanlıydı

orta okulda yaşadığım garip ve bi o kadar da heycanlıydı

ben 8 sene lisanslı bi şekilde kros yaptım arkadaşlar la birlikte antereman yerindeyiz güzel camların oldugu cafe lerin oldugu bi yer burası bahcede oturuyoruz hocamızı bekliyoruz. ben tam w.c doğru dönük bi yerde oturuyorum hiç unutmam yeşil pardusesi olan başı örtülü ayağında topuklu ayakkabıları olan bi kadın erkekler w.c ye girdi ben arkadaşlar kadın erkekler w.c sine girdi falan dedim...
  2. Msninizde bunlari kesin kullanin(da rezil olun)

Msninizde bunlari kesin kullanin(da rezil olun)

bir taş attım pencereye puff daddy 50cent çıktı usher evde yok dedi why why ? :dans: 300 spartalı işeyerek bir havuzu 5 saatte dolduruyorsa 50 truvalı kaç saatte doldurur? HER KASARIN SONU TOST OLMAKTIR uçmasını bilirsen olursun pilot istemesini bilirsen iner sana her külot azraili dişi göndersinler ölümle bile sevişirim şerefsizim (töbe töbeeee) "la havle ve la corvette"...
  3. bunlara da bi bakın !!!!!!

bunlara da bi bakın !!!!!!

geçen aysenin kolunda bir çanta gördüm hemen atladım -kız nerden aldın,dedim çok değişikmiş almadım ki dedi eeee buldun mu ozaman dedim :laugh: yok kız ben ördüm dedi bir hırsla hadi görüşürüz dedim dogru tuhafiyeye aldım yünleri şişleri oturdum harıl harıl basladım örmeye:örgü::örgü::örgü: bizim beceriksiz ayse örerde ben yapamaz mıyım çok da güzel oldu sizde deneyin diye modeller buldum...
  4. bi slm da benden olsun

bi slm da benden olsun

arkadaşlar bende size bi kitap tavsiye edeyim...ben ağlayarak okudum şahsen. kitabın adı "En Son Yürekler Ölür" müthiş bi kitap yazarı Canan TAN...herkese tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş