gebe
  1. melekse

melekse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bi sorum var cvblarmısınız

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında melekse tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar benim sorum zayıflamakla ilgili bazı kişiler var çevremde az yiyolar her bi öğünde 2 lokma alıp kalkıyolar dal gibiler bunu uygulayanlar varsa işin sırrını anlatabilirmi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay bende zayıflamaya calısıyorum ama olmuyor ya cok gıcık bir durum yardım edin bizeee :D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu biraz vücut yapısı ve hormonlarla alakalı maalesef kimisi çok yer kilo almaz kimisi de su içse yarar.En iyisi bi dra gidip horman dengelerine baktırmak ve buna göre beslenmek.

bi sorum var cvblarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi sorum var bakarmısınız

bi sorum var bakarmısınız

melekler bnm bi sorunum var doğum kilolarımı üstümden atamadığım gibi daha da fazla aldım ve çok şikayetçiyim artık :18: her yolu denediysem veremedim üstüne kilo bile aldım bugünlerde ise önceden de duyduğum herbalife die bi ürün duydum tamamen bitkisel ve çok faydalı diolar nerdeyse yeme içime bunlan beslen kadar yani bnde hmn netten bi arştırma yaptım olumlu sonuçalr alanlar olduğu kadar...
  2. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  3. melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

ben çok açık tenliyim ve cildim de sivilce oluşumuna biraz müsait ama tatile çıkana kadar cildimde hergangi bi sorun yoktu tatilde sıcak güneş ve nemin etkisyle yüzümde sivilceler oluşmaya başladı ve hala şuanda da sorun mevcut cilt temizliği için rosensenin temizleme köpüğünü tonik olarak saf gül suyu ve nemlendirici olarak da günde bi kere tamamen doğal olan bi nemlendirici kullanıyorum...
  4. ikinci kez adet oldum bi sorun mu  var?

ikinci kez adet oldum bi sorun mu var?

iki ay oldu doğum yapalı ikinci kez adet oldum bi sorunmu var

Sayfayı Paylaş