gebe
  1. melekse

melekse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bi yardım edin arkadaşlar

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında melekse tarafından paylaşıldı.

80 kiloyum 68 kiloya düşmek istiyorum ama diyet uygulayamıyorum bazıları günde tek öğün ve sıkı bi şekilde yemek yeğerek zayıfladıklarını söylüyolar bu şekilde verebilirmiyim kilolarımı

2. _zeybet_

_zeybet_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    verirsin ama kaslarını eritirsin yağlarını değil drlar hep az yiyin sık sık yiyin diyor bende 79dum 1 kilo verdim bile bize katıl sende istersen

3. bella donna

bella donna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu şekilde belki zayıflarsın belki ama kiloların sana geri dönüşü uzun sürmeyecektir canım tüm uzman ların ortak görüşüdür bu sen en iyisi az az sık sık ye ve akşam yemeklerini geç saate bırakma en geç 6,30 7 gibi ye farkı göreceksin canım üstüne birazda yürüyüş eklersen kimse tutamaz o kiloları kendiliğinden gider tecrübeyle sabittirr kolay gelsin canım

bi yardım edin arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

sevgilim bana küfür etti rüyada sevgilini ailenle tanıştırmak sevgilim küfür ediyor rüyada sevdiğini ailenle tanıştırmak arkadaşlar yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var benim bi erkek arkadaşım var.. onu ailemle tanıştırdım ve bende onun ailesiyle tanıştım... aramız çok iyi... beni çok ama çok seviyor bi dediğimi iki etmiyor..başka erkeklerin hayır diyeceklerine sadece beni üzmemek adına...
  2. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  3. arkadaşlar yardım edin lütfen....

arkadaşlar yardım edin lütfen....

sizden bir konuda yorumunuzu almak istiyorum.. haziran ayının 13 unde hastalanmam gerekiyordu olmadım 17 sinde kan testinde hamile oldugumu öğrendim ancak 3 gun sonra düşük yaptım. ve suan 20 temmuzda adet olamam gerekirken hala olmadım adetimin geçikmesinin 11. gunu kan testi yaptım ve ultrasonda rahim kalınlaşması olduğu halde sonuç negatif çıktı.. bugun 14, gun gecikmede ve ara ara kasık...
  4. arkadaşlar yardım edin:(

arkadaşlar yardım edin:(

benimde derdim var kendimce dağ gibi hemde.. şöyle söyleyeyim panik bir insanım çok. haziran ayında sevgilimle birşeyler yaşamıştım ama birlikte olmadık ben yinede hamile kalmaktan korktum kendimce sebeplerim vardı.. temmuz ayında da adetim gecikince şüphelendim 3 kez beta hcg testi yaptırdım farklı tarihlerde 3 testte de değerim 2.1 den küçük çıktı. doktor farlutal verdi adet söktürücü...
  5. kızlaaar yardım edin bi :(

kızlaaar yardım edin bi :(

canlarımm benim bi sorunum var.asosyal miyim depresyonda mıyım bilemiyorum ama canım hiç bişey istemiyoo sosyalleşmek istemiyorum dışarı çıkmak iiçimden gelmiyo evden iş işten ev başka bi faaliyet yok ama çokta arkadaş canlısıyımdır sizce sorunum ne :(

Sayfayı Paylaş