gebe
  1. sess_86

sess_86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bi yardımcı olurmusunuz lütfenn acaba hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında sess_86 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldıiym bana bi yardım edermisiniz göğüslerimde hassasiyet ve acı var adet olacağıma yordum kasık ağrım oluyor yeni evliym evlendiğimde kontrollerden geçtim kist falan varmı diye doktor yok yumurtalıklarında gayet iy dedi beklenen adet günüm 13 aralık ama 11inde kanamam oldu ama sadece tuvalete girdiğimde azar azar geldi bugün öğleden sonrada kahverengiye döndü adetimin son günüymüş gibi test falan yaptırmadım adet oldum diye düşünerek bana bi fikir verirmisiniz nolur napmalıyım sizin yardımınıza ihtiyacım var:utan:

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

galıba hamıssın belırtıler onu gosterıyor inş olesındır allah gonlune gore versın

sess_86 bunu beğendi.
  3. sess_86

sess_86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetken kan tahlili doğru sonuç verirmi sizce bu durumda

4. hevin

hevin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba sess,belirtilerin gebelikte olabilir yeni ewlendigin icin adet duzeninde bozulmus olabilir bende öyle olmustu cünkü..bence tahlil icin bikac gün daha bekle ozaman daha net sonuc alabilirsin ..ins gönlündeki sonucu alirsin;)

5. sess_86

sess_86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederimm ilgilendiğiniz için dediğiniz gibi yapıcam:)

bi yardımcı olurmusunuz lütfenn acaba hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

acaba hamilemiyim hamilemiyim hamile miyim hamilemiyim acaba acaba hamılemıyım adetim 3gün geçikti kasıklarımda adet oldugun zamanlardakine benzer agrılar var. birazda kabızlık problemim var..ve ayaklarım çok üşüyooo...öyle mide bulantısı falan yok..heran hasta olucak gibiyim ama bişey yokbide karnım gurul gurul...sizce hamilemiyim acaba test için biraz daha beklemek istiyorm...gebelik...
  2. lütfen yardımcı olun hamilemiyim acaba???

lütfen yardımcı olun hamilemiyim acaba???

adetimden 7 gün geçti. 3 adet kendim idrar testi yaptım ve silik çıktı. regl dönemimden 4 gün geçtiğinde bir polikliniğe lobaratuvara gittim kan tahlili yaptım. ordada ilk olarak idrara baktılar kesin hamilesin dediler. kan sonucunu akşam alacaktım. sonucum 0,7 çıktı. bu nasıl olabilir sizce. orada yapılan idrar testinde de çift çizgi çıktı. hafif silik olarak. evde yaptıklarımda aynı öyle....
  3. hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

adetim bittikten hemen sonra bi hafta boyunca eşimle ilişkiye girdik defalarca içime boşaldı adetten sonra hamile olma ihtimali varmı sizce hamilemiyim merak ediyorum bebeğim olmasınıda çok istiyorum..
  4. yardımcı olurmusunuz hamilemiyim

yardımcı olurmusunuz hamilemiyim

Merhaba 1 mayısta ilişkiye girdim ama üstümüzde kıyafet yokken zevk suyu geldi 3 mayısta adet oldum diğer adetim 5 gün gecikti idrar testi yaptım negatifti 9 haziranda oldu ilk kan kahverengi geldi sonra kırmızı oldu diğer adetlerim 6 temmuz 30 temmuz ve 25 ağustos ama şu an karnım şiş ve büyüme var gibi ve göğüs uçlarım koyulaştı bas donmeside var hamile olabilirmiyim
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş