gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bi yerden başlamak gerek

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünsüz ken ünlü olmak için bi yerden başlanılıyor mesela yarışma programlarına katılarak kendilerini gösterip daha sonrada sanat dünyasına atılan isimler çok işte bunlardan bir tane daha olmak isteyen....... ‘ŞARKICI OLMAK İSTİYORUM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN AKVİLİNA, TÜRKİYE’DE ŞARKICI OLMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Yabancı Gelin yarışmasıyla üne kavuşan Litvanyalı Akvilina, Türkiye’de şarkıcı olmak istediğini söyledi. Henüz profesyonel olmadığını söyleyen Akvilina, şan dersi alıp en yakında zamanda profesyonel olarak şarkı söyleyebileceğini açıkladı..

Son düzenleme: 2 Mayıs 2009
bi yerden başlamak gerek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatı bırakmak, bıraktığın yerden başlamak

Hayatı bırakmak, bıraktığın yerden başlamak

Mümkün mü? Hayır. Hiçbir şeyin değişmediği ortamlarda bile hayata bıraktığınız yerden başlayamazsınız. Ruh kesinlikle yol almıştır. Bazen kırılmış, bazen üzülmüş, bazen tepine tepine ağlamış ama zamana söz geçiremediğinden yorulsa, yıpransa da yol almıştır. İstese de istemese de belli deneyimlerden geçmiş, belli duyguları alabildigince tekamülüne katmıştır. Davranışların değişmemesi,...
  2. Sil baştan başlamak gerek bazen....

Sil baştan başlamak gerek bazen....

Gücün var mı sevgilim, Derin sularda inci tanesi aramaya? Cesaretin kaldıysa Hala benle aşktan konuşmaya Söyle canım sevgilim Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi? Yorgun gibi bir halin var Duyguların karışık olabilir mi? Sil baştan başlamak gerek bazen Hayatı sıfırlamak Sil baştan sevmek gerek bazen Herşeyi unutmak Sanki bugün son günmüş gibi Dolu dolu yaşamak istiyorum ben...

Sayfayı Paylaş