gebe
  1. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında seyda seyda tarafından paylaşıldı.

neoxin kullanan neoxin metaxren 9 metaxren 9 kullananlar kızlar zayıflatma yöntemleri ile ilgili internette dolaşırken biber hapına rastladım acaba içinizde bu hapı kullanan yada bilen varsa bana yararı yada zararı oluyormu bu konuda bilgi verebilir mi? lütfenn!

2. fatmaacar

fatmaacar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb öncelikle bende bir çok ürün denedim ama hiç birinden sonuç alamadım ama araştırmalarım sonucunda NEOXIN METAXREN güvendim tamamıyla bitkisel destekli olduğu için ve 2 haftada 5 kilo verdim ama bol su tüketımıyle birlikte yürüyüş ve sporda yaptım memnunum bir yan etkiside olmadı şuana kadar tavsiye edebilirim ürünü internetten araştırabılırsınız...

3. nlyoztekin

nlyoztekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben biber hapını kullandım.. fakat iğrenç birşey aşırı derecede terletiyor terletmesi güzelde vücutta kötübir koku olmasına sebep oluyor.. bu bir ikincisi ağzın çamur gibi oluyor ve içtiğin sudan bile tiksiniyosun.. uyuyamıyosun uyandığında dayak yemiş gibi oluyosun :) he faydası varmı evet var .. fakat ben 1 hafta danayabildim :D ve sonra kullanmadım :D çok çok aşırı birkilonuz yoksa kavitasyonu önerebilirim size :) benim tek sorunum göbeğim di ve kavitasyona gittim 5 seansta 10 santim gitti :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fatma acar firmada çalışıyosun galiba her yerde yorumun var bar ismini değiştirseydin

biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  2. kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz

kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz

:dugun:arkadaşlar ben 2 aylık evliyim fakat kayganlaştırıcı kullanıyoruz doktor tavsiyesiyle aranızda kullanıpta hamile kalanlar varsa yardımcı olabilir mi? ne tür kullandığını markası vs..
  3. instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana
  4. evernote hakkında bilgi verirmisiniz

evernote hakkında bilgi verirmisiniz

Selamlar. Akıllı telefonlarda kullanılabilen evernote uygulaması hakkında bilgiler arıyorum yardım edecek biri var mı?
  5. Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz hakkında bilgi verirmisiniz

Nevruz nedir? Neden kutlanır? Ne bayramıdır? Hiç fikrim yok bilgi verirseniz sevinirim..

Sayfayı Paylaş