gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Biber Jeli Kullanan Meleklerr

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

biber jeli kullanımı fiyatı nasıl kullanılır neye yarar biber jeliyle zayıflama hakkında tüm bilgiler burda melekler sevgili melekler geçen haftalarda yeni bir şey duydum hatta satın aldım bi arkadaştann biber jeli diye bir zayıflama ürünü bir defa kullandım çok yaktıı kullanmayada vaktim olmadı doğrusuu

arkadaşın dediğine göre baya işe yarıyormuş yağlı bölgeye sürünce orayı yakıyor ve yağları eritiyormuş
    ilk başta inanmadım ama arkadaşa herkes zayıflamışsın deyince sordum oda biber jeli kullandım dedi yanında varmış bende aldımmm kullanacam bakalım etkilimii

bir konuda bir arkadaş selülitleri için redpepper jel kulladığını yazmışş
    bakalım bu zayıflama jeli bende işe yarayacakmıı henüz kullanmadım

ilk sürdüm biraz yaktıı faydasını gördükçe yazarım sizlere

kullana melekelrde varsa bilgi versinler lutfen

Biber Jeli Kullanan Meleklerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biber

Biber

Zahmetle birlikte elde edilecek mala ve dünyalığa delalet eder.Rüyada biber yemek, yapacağı bir işten dolayı pişman olacağına işarettir. Dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin. Biber satmak hasta iseniz, iyileşeceksiniz, biber almak geçim sıkıntısı yaşayacağınıza işarettir. Rüyada biber yemek, yapacağı bir iş...
  2. simli meleklerr

simli meleklerr

meleklerrr dünyasııı
  3. slmmm meleklerr

slmmm meleklerr

slm arkadaş siteyi yeni keşfettim ben istanbuldan bahar 21 yaşındayım ve 3 sene 9 aylık evliyim ve hala anne olamadım pko sorunumuz varr herkese hayırlı ramazanlar.....
  4. Eritretin Jel Kullanan Var Mı?

Eritretin Jel Kullanan Var Mı?

selam hanımlar.Eritretin kullanan var mı aranızdan ve kullandığınızda gözle görülür bir değişim oldu mu? Bu ilacı kullanacağımda o yüzden sormadan kullanmak istemedim.Ve bu ilacı nasıl kullanacağız,tüm yüze mi sürülecek yoksa sorunlu bölgelere mi :) Kullananlar yazarsa sevinirim :)
  5. yardım meleklerr

yardım meleklerr

merhaba melekler. ben beyaz eşya alıcam (bulaşık makinesiyle çamaşır makinesi). ama çok kararsızım ne alsam diye. bosh marka alayım diyorum sms58m98eu marka bulaşık makinesini beğendim ama kullanan var mı nasıldır bilemedim? bi de çamaşır makinesi olarak ne alayım yardımcı olur musunuz? çeyizime alıcam şu sıralar beyaz eşyada biraz indirim var ben de bu indirimden yararlanmak istiyorum.:grouphug:

Sayfayı Paylaş