gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Biber Yoğurtlama

Konu, 'Mezeler - Ordövrler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kırmızı biber yoğurtlaması Malzemeler 1 kilo çarliston biber
    2 Adet yumurta
    2-3 kaşık mayonez
    Yeteri kadar yoğurt
    Tuz Ayçiçek veya Tereyağı

Kırmızı biber
    2-3 diş sarmısak
    Yapilis Tarifi
    Biberleri ayıklayıp temizledikten sonra cok ince halka seklinde doğrayın. Bir tavada yağı kızdırıp içine biberleri dökün ve penbeleşinceye kadar kavurun. Pembeleşen biberlerin üzerine yumurtaları kırıp iki üç dakika karıştırın biberleri servis tabağına alıp üzerine yoğurt, mayonez, ve sarımsaktan hazırladığınız sosu dökelim en son olarak tavada kızdırdığımız yağı ve kırmızı biberi üzerine gezdirip servis yapabiliriz.

Biber Yoğurtlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biber salçası

Biber salçası

biber salçası nasıl yapılır biber salcasi nasil yapilir kırmızı salçası nasıl yapılır video güneşte Gerekli Malzemeler : 4-5 kg salçalık kırmızıbiber Tuz Hazırlanışı : * Güneşte kurutma usulü: Biberleri yıkayıp saplarını kesin ve çekirdekli kısımlarını çıkarın. Et kıyma makinesinden geçirerek veya robotta çekerek biberleri kıyın. Geniş tepsilere ince bir tabaka halinde yayıp açık havada...
  2. Biber

Biber

Zahmetle birlikte elde edilecek mala ve dünyalığa delalet eder.Rüyada biber yemek, yapacağı bir işten dolayı pişman olacağına işarettir. Dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin. Biber satmak hasta iseniz, iyileşeceksiniz, biber almak geçim sıkıntısı yaşayacağınıza işarettir. Rüyada biber yemek, yapacağı bir iş...
  3. göbeğinizi yoğurtla eritin

göbeğinizi yoğurtla eritin

Göbeğini hızla eritmek isteyenler, bol bol yağsız yoğurt yesin! ABD'de yapılan bir araştırmada, düşük kalorili rejimlerine yoğurt seçeneğini ekleyen ve günde üç öğün yağsız yoğurt yiyen aşırı kiloluların, yoğurtsuz bir diyet uygulayanlara oranla yüzde 22 daha fazla kilo verdikleri ve yüzde 61 daha fazla yağ yaktıkları tespit edildi. Yoğurt yiyenlerin ayrıca, karın bölgelerinde yüzde 81 daha...
  4. Gribe yoğurtla dur deyin!

Gribe yoğurtla dur deyin!

Sevgili meleklerim;yoğut yemeyi sever misiniz?Ben çok severim.Sağlık için birçok faydasının olduğunu biliyordum ama gribe bile iyi geldiğini yeni öğrendim. GRİBE YOĞURTLA DUR DEYİN! Grip kış aylarında bir çok insanın başına bela olmaktadır. Eğer yoğurdu seviyorsanız ve gripten korunmak istiyorsanız sıkça yoğurt tüketebilirsiniz. Yoğurdun kış aylarında yaygın olarak görülen soğuk...
  5. Yoğurtla Yapılan Mezelerin Tarifi

Yoğurtla Yapılan Mezelerin Tarifi

Yoğurtla Yapılan Mezelerin Tarifi var mı Yoğurtla Yapılan Meze bilen arkadaşlarımdan rica ediyorum kendi tariflerini yazsınlar.

Sayfayı Paylaş