gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

bıe cenaze torenınde soylenebılecek en kotu 10 sey

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

* Bu koku da ne böyle? * Bu kıyafet üzerimdeyken ölmüş olmayı hiç istemezdim. * Eğer ne için kullanacağını bilseydim ona bu kadar sağlam bir ip ödünç vermezdim.
    * ( Dul kalan kişiye) Eee, artık rahatsınız, bu akşam yemeğe ne dersiniz?
    * Ölü olmak korkunç olmalı.
    * Kahretsin bana olan borçları ne olacak şimdi?
    * Ne zaman yemek yiyeceğiz?
    * Arabasını alabirir miyim?
    * İnsanlar ölünce ne kadar aptal görünüyorlar değil mi?
    * O tabutun içinde uyuyan da kim öyle?

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bıe cenaze torenınde soylenebılecek en kotu 10 sey
    Bence de yani söylenmemesi gereken cümleler :D Ellerine sağlık canım.

bıe cenaze torenınde soylenebılecek en kotu 10 sey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenaze Töreninde Söylenebilicek 10 Kötü Şey....

Cenaze Töreninde Söylenebilicek 10 Kötü Şey....

- Bu koku da ne böyle? - Bu kıyafet üzerimdeyken ölmüş olmayı hiç istemezdim. - Eğer ne için kullanacağını bilseydim ona bu kadar sağlam bir ip ödünç vermezdim. ( Dul kalan kişiye) Eee, artık rahatsınız, bu akşam yemeğe ne dersiniz? - Ölü olmak korkunç olmalı. - Kahretsin bana olan borçları ne olacak şimdi? - Ne zaman yemek yiyeceğiz? - Arabasını alabirir miyim? - İnsanlar ölünce ne...
  2. En güzel Kotlar burdaaaa....

En güzel Kotlar burdaaaa....

çok güzel kotlar en güzel kotlar en guzel guzel
  3. cenaze

cenaze

Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel bir yenilikler yapar anlamındadır. Kendi tabutunu görmek ise mal ve para kazanılacağının haberidir. Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kişi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karşılaşır demektir. Cenazeye katılan kişi hayatında güzel...
  4. Dünyanın En Büyük Kot Pantolonu

Dünyanın En Büyük Kot Pantolonu

Perulu terzilerden dünyanın en büyük kot pantolonu. Terziler, 7,5 ton ağırlığında, 43 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğindeki kotla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi umuyor. İşçiler, dev kot pantolonunu halka göstermek için yere serdi ve pantolonunu büyüklüğünün daha iyi anlaşılması için paçaların içine büyük balonlar yerleştirdi. Kotu diken şirket, pantolonun daha sonra...
  5. Erkeklerin Kadinlar Hakkinda Bilmedigi 10 Sey

Erkeklerin Kadinlar Hakkinda Bilmedigi 10 Sey

1) Erkekler, kadinlarin bazen diger zamanlardan biraz daha fazla ilgi beklediklerini hissedemezler. Biraz daha fazla ilgi kirilan bir kalbi bile onaracaktir. 2) Erkekler, kadinlarin bazi durumlarda istediklerini çok zekice bir yolla yapabildiklerini bilmezler. Her kadinin istediklerini yaptirtmak için birbirinden kurnazca numaralari vardir. Erkeklerin tahmin ettigi kadar saf bir kiz...

Sayfayı Paylaş