gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bihter Giymiş Kızlar Kapışınnn :D

Konu, 'Moda Güncel' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

bihter saç modelleri bihter elbiseleri küpesi etek bihtere benzemek Göz önünde olan insanların her yaptığı olay her giydiği moda oluyor meleklerim.Bakınız Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i.Kadın rol icabı öpüşüyor ,vay efendim bunun için sevgilisi terkediyor,haydiii artık aylarca tv de gündemde.Sonra tekrar rol icabı bişeyler yapıyor yine gündemde.Yahu bi de bunları rol icabı değil de gerçekten yapsa ne olurdu acaba çok merak içindeyim :)Geçenlerde gördüğüm bi bijüteri dükkanında cama yazı asmışlar "Bihter yüzüğü,Bihter küpesi,Bihter zamazingosu.Yav kardeşim Bihter'i bu kadar eleştrirken,onun yaptıklarını bu kadar kınarken ona benzemek için verilen bu kadar çaba da neden.
    Neyse olur böyle vakalar Türk polisi yakalar diyelim ve dillerden düşmeyen Bihter hanımefendinin tarzına bir göz atalım.Bakalım bihter modası ne menem bişeymiş.Bakalım benim meleklerim de bihter modasını beğenecek miymiş :)

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu hoş :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    fatmagülün köylü elbisessini kim alıcak acaba :D

4. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    BKD = Bihter Koruma Derneği

"Hepimiz Bihteriz!" : )

Sevgili Şule'ye katılıyorum, giyebileceğim tek şeyi o galiba: )

5. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]buda güzel...kuaföre gidip aynı bihter saçı istiyorum diyen bile varmış...yıllardır bildiğmiz saç modeli ne farklılığı varki sadece kız şirin

Bihter Giymiş Kızlar Kapışınnn :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Evine Giden Erkekler

Kız Evine Giden Erkekler

Sumatra'da evlenen erkekler, kız evine gidiyor. Bu adada erkek, kadının soyadını alıyor ve karısı tarafından sokağa atılan erkekler için 'sığınma odaları' bulunuyor. İslâm coğrafyasındaki kadın gerçeğini 'Duvarların Arkasında' adlı belgeselle gözler önüne seren Ayşe Böhürler, Endonezya'nın Sumatra adasında bu kez kadınların değil, erkeklerin 'kadın egemen' düzende yaşadıkları mağduriyetlere...
  2. Genç Kızlar İçin Giyim Modelleri

Genç Kızlar İçin Giyim Modelleri

giyim tarzları günlük giyim tarzları genç genç tarzı kızlar için karışık
  3. Sekreter kız :D

Sekreter kız :D

sekreter kızlar İki aile varmış ve her iki ailenin de birer kız çocuğu varmış. Birgün misafirlikte sohbete baslamışla...r; -Eee sizin kızdan ne haber?.. -Valla işte ne olsun biliyorsunuz işe girdi geçen sene. Başını kaşıyacak vakti yok. İlk başlarda geceleri fazla mesai yapıyordu. Sonra hafta sonları da ...çalışmaya başladı. Patronu çok sevmiş her işi ona veriyormus. Derken Ankara seyahatleri...
  4. Çitlenbik Kız Çocuk Giyim Modası

Çitlenbik Kız Çocuk Giyim Modası

Çitlenbik marka, kız çocuğu kolsuz elbiseleri, tayt modelleri, renkleri, kız çocuğu, etekleri, kıyafetlerini buradan bulabilirsiniz Kız çocuklarına özel birbirinden güzel kolsuz elbise, etek ve tayt modellerini minik melekler için paylaşıyorum.
  5. Anne Kız Giyim Kombinleri

Anne Kız Giyim Kombinleri

anne kız giyim, anne kız kıyafetleri, anne kız takımları Bir anne için ne büyük bir mutluluktur gün gelecek kızı ile aynı kıyafeti giyim ortaya çok hoş kombinler yaratmak:) Ben de bulunduğum şehirde kızımla takım olarak giyebileceğim kıyafetler arıyorum ama ne yazıkki şu ana kadar bulmuş değilim. İnternetten anne kız kıyafet kombinlerini görünce resmen bayıldım ve bunları sizlerle paylaşmak...

Sayfayı Paylaş