Bihter Modası

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Bihter Modası
bihterin kıyafetleri bihter modası bihter yüzükleri bihterin yüzükleri
Aşk-ı Memnu dizisinin sevilerek ve beğenilerek izlenen Bihter rolündeki oyuncusu Beren Saat`in, dizideki giydiği kıyafetler çok moda oldu.Bayanlar giyim tarzını çok seviyorlar.Bizde bir araştırma yaptık, hangi markalardan giydiğini bulduk.Merak edenler için Bihter modası..

bihter-1512.jpg

Yapılan araştırmalar sonucunda Bihterin kullandığı makyaj ürün markası M.A.C ve Bee Goddessun..
Ayakkabı ise Sertaç Delibaşın koleksiyonu
Filmde Bihter ve Adnan Çiftinin yatak odasını ise Linens süslüyor..
Bihterin çanta markası Burberyy
Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter, Firdevs ve Peyker karakterlerinin kullandığı takılardan bir kısmı ise Bee Goddess markasına ait.Ece Şirin tarafından geçen yıl açılan Tılsım Mücevher tarafından üretilen Bee Goddess marka pırlantalı ürünlerin fiyat aralığı 170 dolardan ile 28 bin dolar arasında değişiyor.
Bihterin en çok beğeni toplayan aksesuarlarından biri olan kıyafetleri Arzu Kaprolü elinden çıkıyor.

Benim tarzıma yakın giyiniyor Bihter karekteri :) Fakat benim öyle marka tutkunluğum yok hangisi güzel ve uygunsa :) Ben onları marka yaparım üzerimde :D:D

Bihter karekteri cidden de hoş bir kadın, kadın gibi kadın...

Paylaşım için tşkler canım :)

Marka olmasada olur,yakissin yeterli,genclik yillarinda vardi bende marka takintisi simdi kalmadi diye bilirim, kaliteli olsun yeterli.

bihter benim idolüm herşeyiyle tarzıyla kıyafetleriyle konuşmasıyla kendimi

Gıyım tarzı hoşuma gıdıyor ve zaten o tarz kıyafet bulmak artık hıcte zor deıl vıtrınlerde bıle bıhter modası dıe kocaman afısler yapışkanlar nısantasına gıttınmı heryer bıhterr... ama sahıden süper ben bıle başladım bı kac kat almaya elbıse bluz gomlek.. ama sezon sonu ındırımlerını yakalamak laxım çokk pahalı cunku... ııkı bıze koç ve fb ındırımı var yoksa el yakıo ell ... paylaşım güzel ve günceldi tşk ederiz...

Geri