gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bihter'in Ölüm Yıldönümü!..

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bihterin ölüm yıldönümü bihterin ölüm yıldönümü, aşkı memnu fanatikleri, bihter unutulmadı, anma töreni, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Geçen senenin reyting rekorları kırarak ekranlara eda eden dizisi ''Aşk-ı Memnu''nun fanatikleri Bihter'i unutmadılar.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, geçen yıl 24 Haziran'da ekranlara veda eden Aşk-ı Memnu'nun izleyicileri dizinin final yıldönümünde Bihter'i anacak. Bihter'in ölümüne ithafen "ölümünün 1. yılında seni unutmadık Bihter" başlığında Facebook'ta bir araya gelen yaklaşık 40.000 kişi Bihter'e şu sözlerle sesleniyor: "Beni beni Bihter'ini" diye gittiğin yere bizi de götürdüğün o günü biz hiç unutmadık Bihter! Ölümünün 1. yıl dönümünü acı içinde anıyor olacağız. Senden sonra karşımıza ne Fatmagül'ler çıkarsalar da senin yerin bizde hep başka kaldı. Ruhun şad olsun..."gecce

2. yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    24 haziran benim doğum günüm geçen sene doğum günümde bu bihter yüzünden salya sümük nasıl ağlamıştım yaaa :D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benimde doğum günümdü benim doğmamla onun ölmesi bir oldu :D

Bihter'in Ölüm Yıldönümü!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bihter'in kırkı..

bihter'in kırkı..

bihterin kırkı Sn davetliler bu konuda hassasiyetinizi göstermenizi bekler Beşir'ede yazık oldu diyerek sefaat diliyoruz.. Katılım durumu : Evet Hayır Belki Organizatör : Belen Zaman : 3 Ağustos Salı 10:30 -13:30 Yer : Bihter neyi itiraf edecekmiş Firdevs Hanım mh.Nihali öldürmemek için beni öldürüyorsun sk. sen benim oğlumdun apartmanı no :24...
  2. Yıldönümü

Yıldönümü

evlilik yıldönümü Evlilik yıldönümünün farklı kutlanışı işte :D :orkide::orkide:
  3. Bugün Kemal Sunal'ın 13.Ölüm Yıldönümü..

Bugün Kemal Sunal'ın 13.Ölüm Yıldönümü..

kemal sunal kemal sunal ölüm yıldönümü kemal sunal ölümü Sevgili melekler, bugün Türk sinemasına damgasını vurmuş, çok önmeli iismlerden oyuncu Kemal Sunal'ın 13.ölüm yıldönümü. 11 Kasım 1944'te İst6anbul'da dünyaya gelen Kemal Sunal, 56 yıllık ömrüne 82 film sığdırdı. Hangi birini sayalım ki? Salako, Köyden İndim Şehire, Hababam Sınıfı, Hanzo, Mavi Boncuk, Kapıcılar Kralı ve Şaban...
  4. Bugün Müslüm Gürses'in 1.Ölüm Yıldönümü...

Bugün Müslüm Gürses'in 1.Ölüm Yıldönümü...

müslüm gürses, müslüm gürsen haberleri, müslüm gürses ölüm yıldönümü Sevgili melekler, geçtiğimiz yıl Mart ayında kaybettiğimiz Müslüm Gürses'in bugün 1. ölüm yıl dönümü.Merhumu rahmetle anıyoruz. Müslüm Gürses, 15 Kasım 2012 Perşembe günü Memorial Hastanesi'nde geçirdiği by-pass ameliyatından sonra akciğer ve kalp yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmıştı. Gürses, 3 Mart 2013'te,...
  5. Kemal Sunal'ın 14.Ölüm Yıldönümü Bugün...

Kemal Sunal'ın 14.Ölüm Yıldönümü Bugün...

kemal sunal, kemal sunal ölümü, kemal sunal ölüm yıldönümü Sevgili melekler, bugün usta oyuncu Kemal Sunal'ın 14.ölüm yıldönümü. 14 yıl önce bugün, çekilmekten olan Balalayka filmi için uçakla Trabzon'a giderken kalp krizi geçiren ve yaşamını yitiren usta oyuncudan bugüne unutulmaz filmleri ve replikleri kaldı. Allah rahmet eylesin.. Türk sineması'nın büyük komedi oyuncusu ve sinema...

Sayfayı Paylaş