bııı bakarmısınız:)

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
bııı bakarmısınız:)
slm arkadaslar sızınle bısey paylasmak ıstıyorum lutfen bana yardım edım yaa bu aralar ıstahım cok acıldı benım cok yıyorum cocukda emzırıyorum ama belım cok kalınlastı ne yapsam bilemıyorum yandan balkonlarım cıkmıs durumda ne gıysem cıkıyo cok kotu duruyo sorun sadece belde degıl beyaz tenlı oldugum ıcın hava sogudukca ben sorarıp soluyorum bal sur dedıler acaba suren varsa veya bılen varsa yorumlarınızı beklıyorum

öncelikle bir an önce iştahınızı kontrol altına almanız gerekiyor ,
emzirdiginiz icin diyet kesinlikle önermiyorum

ama düzenli ve dengeli beslenebilirsiniz ...

mavicik ayni sorun bende de var ya :S off ne balkonmus büyüdükce büyüyo istahim desen kesemiyom vazgecemiyom yimekten hahaha :D:D

simdi bile elimde cikolata hahaha bal konusunda bisi diyemiycem bide bi soru nerene sürecen la bali :D:D

yaaa balı yuzune suruyomussun canlı tutsun dıye cnm jubıım ben denedım ama hakkıkı bal olması lazım yanı bıldıgımız suzme bal sekerlı sekerde yuzu sarktırıyo bılıyosun kı o yuzden ama benım oglum 19 aylık o yuzden yanı sutten kestım kesıcem yaa uzun boyluyum allah ıcın bı kusurum yok ama su balkon benı sınır edıyo cıkmaya basladı sade balkon cıkyoo yaa balkonlarım olmassa hıç bı derdım yok yanoı napıcaz bız jubıım yaaa

öncelikle bir an önce iştahınızı kontrol altına almanız gerekiyor ,
emzirdiginiz icin diyet kesinlikle önermiyorum

ama düzenli ve dengeli beslenebilirsiniz ...

aylıncım hamur ısı cok sevıyorum ama oglum 19 aylık buyuk yanı o yuzden sutten kesıcem saol yorumun ıcın

yahuu bana kımse yasrdımcı olmuycak mı cnm hıc degılse bı yorum yazsaydınız neyse cnnz sag olsun

Yemeklerden once bir bardak su ic bu istahini kesebilir,sutun artsin diye cok yemek yerine gunde iki uc bardak rezene cayi ic.Sivi almaya calis ve daha cok aksamlari corba dene.Gunde bir iki bardak acik yesil cay icebilirdin fakat yesil cayi abartmamak gerekli.Emzirdikce kilo vereceksin zaten.

kıssss kelebemmmm hamur işi cok kilo aldırıyo biliyosun biraz yememeye calışsan ya cnm yaa bide sabah kalktığında ac karnına bikac hareket filan yap iyi gelir

saolun kankıler yaaw ben yaz gelmeden tıg gıbı olucam su balkonlardan kurtulucam saolun yorumlar ıcın ayrıca artık okadar sutum yok yanı ne yesem kılo oluyo eskıden co0k yerdım sut olurdu mıdem genısledı herhalde cabuk acıkıyorum hahaha yaa tsk kısslar

Benzer Diğer Konularımız !

Geri