gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

bikaç değişik mesajj

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

birbirinden ilginç mesajlar:D:D
    •´*¯`•.*уüяєğιм∂єη νυяgυη ує∂ιм кαη göν∂єуι göтüя∂ü α¢ıм вαкι кαℓ∂ı...•´*¯`•.*

∂üzєиℓi αяαℓıкℓαяℓα iиѕαи тαкℓi∂i уαρıуσяυм σ∂αм∂αкi giуѕiℓєя∂єи σℓυşмυş кüçüк ∂αğℓαяı вєи уαяαтıуσяυм вσş zαмαиℓαяıм∂α ραѕкαℓуα тανşαиıиα мєктυρ уαzıуσяυм αяα ѕıяα вαğzı вαğzı gєиєℓℓiкℓєя ѕıк ѕıк gєуiğє ѕαяıуσяυм кєи∂iм∂єи вαşкαѕıиı тαиıмıуσяυм вiя ѕυѕυρ вiи кσиυşυуσяυм ѕυѕ αятıк мσтσяυи ѕσğυѕυи ∂iуєиℓєяi ∂υумαмαzℓıктαи gєℓiуσяυм вiя уємєк уαρмαк içiи 4 тєи¢єяє кυℓαиıуσяυм çσ¢υк кαℓ∂ıм вüуüмüуσяυм вüуüуüи¢є иє σℓα¢αк вiℓмiуσяυм αяızα ∂iуσяℓαя αмα ує∂єк ραяçαм уσк иυмυиє αşαмαѕıи∂α кαℓмışıм тαмiя σℓαмıуσяυм вєиi ѕαяıмѕαкℓαѕαктαмı ѕαкℓαѕαк уσкѕα ѕαяıмѕαкℓαмαѕαктαмı ѕαкℓαѕαк ναℓℓα вiℓмiуσяυм :) :)

Suskunluğum aseletimdendir...
    Her lafa vercek bi cevabım var elbet...
    Lakin bir lafa bakarım , lafmı diye...
    Birde söyleyene bakarım adammı diye...

mutluluğun peşinden koşma.
    mutluluk senin peşinden koşsun..
    ve
    hayatta öyle mutlu ol ki;
    gözlerinden akan yaş arayıpta bulamayanların sadakası olsun..!!!

вєLкi Saηdığıη кadaя uкaLa, вєLкi uммadığıη кadaя мüтєωaziγiм!! вiяaz SaкLıγıм.. вazєη γaSaкLı!! кiмSєγi Öяηєк aLмaм.. кiмSєγє Öяηєк σLмaм!! aякaмa вaкмaм aSLa dємєм кєŞкє' Lєяi hiÇ Sєωмєм...! єLєşтiяi diηLєяiм.. ηaSihaт diηLємєм!! кiмSє вaηa мaSaL aηLaтмaSıη!! Çσćuккєη dє Sєωмєzdiм zaтєη.!!

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bikaç değişik mesajj
    вüуüуüи¢є иє σℓα¢αк вiℓмiуσяυм αяızα ∂iуσяℓαя αмα ує∂єк ραяçαм уσк иυмυиє αşαмαѕıи∂α кαℓмışıм тαмiя σℓαмıуσяυм

tam bana uyuyor :D:Demeğine sağlık canemmm

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

вєLкi Saηdığıη кadaя uкaLa, вєLкi uммadığıη кadaя мüтєωaziγiм!! вiяaz SaкLıγıм.. вazєη γaSaкLı!! кiмSєγi Öяηєк aLмaм.. кiмSєγє Öяηєк σLмaм!! aякaмa вaкмaм aSLa dємєм кєŞкє' Lєяi hiÇ Sєωмєм...! єLєşтiяi diηLєяiм.. ηaSihaт diηLємєм!! кiмSє вaηa мaSaL aηLaтмaSıη!! Çσćuккєη dє Sєωмєzdiм zaтєη.!!

Paylaşım için teşekkürlerr melek...

4. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

meçhul nasıda bulmuşsun kendine uyanı:hhh: saolun kıslar öpüyorum sizleri:kiss:

bikaç değişik mesajj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikir edinebileceğiniz bikaç  perde modeli

Fikir edinebileceğiniz bikaç perde modeli

Tarzınızı yansıtırmı bilemem ama fikir edinebileceğiniz birkaç hoş perde modeli sizler için meleklerr...
  2. Norlevo hakkında önemli bikaç soru ?

Norlevo hakkında önemli bikaç soru ?

norlevo norlevo sonrası kanama sonrası forum ara kanama Arkadaşlar 26 haziran sonrasında 24 temmuzda regl oldum.8 ağustosta ise eşimle korunmasız ilişkiye girdim ve 24 saat geçmeden norlevo aldım.yani ayın 9unda.14 ağustosta kanamam başladı ve 6 gün sürdü.normal şartlarda 22 ağustosta regl olmam lazım.ancak 14ünde başlayanda öyleydi.ancak norlevo böyle ara kanama yapıyor diye okudum.benim...
  3. Norlevo ilgili bikaç soru meleklerime

Norlevo ilgili bikaç soru meleklerime

norlevo yorumları norlevo yorumlar ARkadaşlar ben 24 haziran ve 22 temmuzda adet oldum.8 ağustosta eşimle korunmasız ilişkiye girdim ve hemen ertesi sabah norlevo kullandım.14 ağustosta ise 6 gün süren bi adet kanamam oldu.yani erkenden.internette norlevonun yarattığı adetin yeni adet günüm olduğu yazıyordu.ancak gördümki herkesin başından farklı bi olay geçmiş.bu yüzden ben ne zaman olacağım...
  4. Telefonunuza gelen son mesajj :)

Telefonunuza gelen son mesajj :)

Ewet ben baslatıyorum . Dewamı sizlerde :D Cok sewdigim arkadasımdan "Muahh

Sayfayı Paylaş