gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bıktım Senden Çınar!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

lale devri çınar resimleri lale devrı devri cinar çınar [​IMG]
    Off meleklerim Lale Devri'ni izliyorum şu anda. Aslında izlemezdim sırf meraktan Lale'ye ne oldu diye. hahaha

Ayy şu Yeşim'le Çınar'ın diyalogları beni kanser ediyo resmen ya. Kız 2 cümle kuruyo içinde 5 kere Çınar geçiyo. Bi de öyle bi şuh söyleyişi var ki .:D Delirmemek elde değil yani. Kızı bulsam boğacam.

Ama aslında bende bu duyguları uyandırabildiyse demek ki bu şırfıntı kardeş rolünü baya iyi yapıyo demektir. helal valla kıza. hahaha

Ama yeter artık Çınar adını o kızdan bi daha duymak istemiyorum ben yaa.:D

:sinir::sinir::sinir:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tolgahan Sayışman hayranıyım ama bu dizisini ilk bir kaç bölüm izledikten sonra, hiç rol yapamayan soğuk nevale Lale'nin ve ''yok artık bu kadar da olmaz yuhh'' dedirten, bayan abartı Yeşim sayesinde izlemiyorum :D Ben hayatımda bu kadar aptalca bir dizi görmedim. Sırf entrika olsun diye evet diziyi aptallaştırdılar :) Tabiki de oyuncu kadrosunda Gül Onat ve Hatice Aslan gibi başarılı usta oyuncularda var ama acemiler sayesinde o usta ışıklarıda gözlerimden azad ettim :D:D

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    sonuçta çınar gerçek hayatta sewgilisi

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    O kızın ses tonuna konuşma tarzına çok sinir oluyorum adanalı dizisinde ne güzel hanım hanım bir kızdı ama burda nese :D:D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben o aileyi gördükten sonra iyiki zengin değilim dedim herşeyleri abartı ya hele o yeşim ile annesi yokmu yolasım geliyor. o giyiniş tarzları herşeyiyle..

Bıktım Senden Çınar!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çınar

Çınar

Kadri yüce, çevresi ve yakınları çok insana, Büyük çınar ağacını yapraklı görmek devletin ve ülkenin büyümesine, Onun dallarını rüzgarda sallanırken görmek savaşa, Çınar ağacının dalı kişinin çocuk ve torunlarına, Çınar ağacının altında oturmak devlettenn gelecek hayırlı bir işe delalet eder.Yaşamınızın uzun süreli olacağına sermayenizin devamlı büyüyeceğine, işarettir. Hayırsız, kötü evlada...
  2. Çınar ağacı

Çınar ağacı

Rüyada görülen çinar agaci, kadri yüce, evladi çok ve kötü bir kimsedir. Eger rüyada çinar agacinin dikeninden bir sey elde etse o kimseye kötü bir sey isabet eder. Bazi tabirciler, rüyada görülen çinar harbe, yahut askere giden kimse hakkinda hayra ve diger halk hakkinda da fakirlik ve yoksullu ga isaret eder, dediler.
  3. Doğuş - Bıktım

Doğuş - Bıktım

Derdime dert katamam Inan arkandan aglayamam Cok düsündüm Yarardan çok zararla dolusun Kiziyorum simdi kendime Nasil düstüm ben bu hale Sana mi yanayim, bana mi yanayim Söyle söyle kime yanayim Biktim senin gibi yalanci bahardan [x4] Biktim yüzsüz insafsiz olandan [x4] Her seyi son deyip af dilersiniz [x4] Kancikca hançeri vurana kadar [x4]
  4. Tan - Bıktım Senden

Tan - Bıktım Senden

Ahh Bunu sen bilemezsin Ahh ayrilip gidemezsin benden Ahh söz dinlemez cocuksun Ahh ne bitmez dilin var Biktim senden Istersen yanilda gel Istersen kosa kosa Istersen herseyi unut Istersen cosa cosa Biktim senden
  5. kendimden bıktım

kendimden bıktım

ya artık kendimden bıktım çünkü en küçük şeyleri kafama takıyorum bunalıyorum arkadaşım da diyor çok takıntılısın diyor haklıda ama yapacak bişey yok içimde hep bir sıkıntı endişe bunaltı korku oluyor herşeyi büyütüyorum mesela yazılıdan zayıf alıyorum hemen sınıfta kaldım benden öğrenci olmaz of nasıl geçicem ben bu sınıfı gibi cümleler sarf ediyorum ve içimde sürekli bir sıkıntı oluyor 44...

Sayfayı Paylaş